29 листопада у Житомирі відбувся матч першого туру Чемпіонату України з футзалу серед дітей 2005/2006 р.н. Цьогоріч честь м. Житомира у змаганнях захищатиме об’єднана команда ЖДЮСШ “Юність-Полісся”. Суперниками житомирян у групі будуть команди з Вінниці, Чернівців та хмельницький “Спортлідер+”. Із останнім житомиряни і зіграли у матчі першого туру.

У звітному матчі боротьби не вийшло: у першому таймі юнаки “Юність-Полісся” двічі вразили ворота хмельничан зусиллями Матвійчука та Колесника, а у другому таймі Іван з Олексієм оформили по дублю. Загалом же у другому таймі воротарі “Спортлідер+”ще п’ять разів виймали м’яча з сітки власних воріт, а фінальний свисток зафіксував перемогу житомирян із рахунком 7:0.

ЖДЮСШ “Юність-Полісся” – “Спортлідер+” 7:0 (2:0)

Голи: Матвійчук 3, 24; Колесник 7, 24; Шах 16; Семенюк 17; Сень 26;

Попередження: немає