У вівторок, 11 квітня, у київському Палаці спорту вирішиться доля путівки на Євро-2018. За пряму перепустку на європейський футзальний форум українці змагатимуться з хорватами, які до вирішального матчу також підійшли із 100-відсотковим показником. Щоб посісти перше місце в групі, українцям потрібно обов’язково перемагати хорватів, адже тих влаштовує і нічия (через кращу різницю м’ячів). Нагадаємо, володар першого місця групи напряму потрапить на Євро-2018, друга ж команда квартету буде грати в плей-офф кваліфікації. Отже, все вирішить очне протистояння, яке відбудеться у Палаці спорту у вівторок о 19:00.

Слова. Олександр Косенко, головний тренер збірної України

 – Зараз на одній нозі нікого не обіграєш, ми бачили, як були налаштовані чорногорці. Десь промайнула думка, що хорвати у грі з Чорногорією витратили стільки сил, скільки було потрібно для перемоги, і ми теж можемо перемогти чорногорців, не напружуючись. Але напружуватися потрібно у кожній грі. І відбіркові ігри в усіх групах показують, що легко зараз жодній команді не буде.

У матчі з хорватами нам треба бути готовими до всього. Скоріше за все, хорвати не будуть відсиджуватись так, як Бельгія й Чорногорія, скоріше за все, вони гратимуть активно. У нас в обоймі 12 гравців, ми нікого не списуємо з рахунків. Просто треба хлопцям задуматись і налаштовуватись на наступну гру. Україна не може грати без повної самовіддачі. Весь час, скільки я пам’ятаю, і коли я грав, ми маємо проблеми, якщо виходимо і думаємо, що зможемо легко, стоячи, обіграти суперника. Ми завжди стикаємося з такими проблемами.

Євген Іваняк, капітан збірної України

 – Треба бути чесними перед самим собою і визнати, що зараз рівень футзалу України не дозволяє перемагати Чорногорію в півноги. Це показали і матчі ЧС-2016 з Австралією та Мозамбіком, і нинішня ситуація. Всім нам треба забути, що Україна в 2001-му і 2003 році ставала віце-чемпіоном Європи, і відштовхуватися від сьогоднішніх реалій. Ми граємо вдома, а статус матчу підвищує той факт, що це буде зустріч за пряме потрапляння на чемпіонат Європи. У цьому випадку для досягнення результату потрібно віддати все, що є і навіть трохи більше.

Україна – Хорватія. Онлайн

О 16 стартує інший матч у нашій відбірковій групі, у якому Чорногорія зіграє з Бельгією. Пряму трансляцію цього поєдинку також можна буде переглянути на нашому сайті.

Прес-служба Асоціації футзалу України