Підписуйтесь на нас:

Євро-2018: де і коли дивитися?

29.01.2018

30 січня в Словенії стартує Чемпіонат Європи з футзалу 2018, офіційним транслятором якого в Україні стали телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2».

Майбутній чемпіонат Європи вперше пройде у Словенії та стане одинадцятою континентальною першістю, проведеною під егідою УЄФА. У фінальній частині турніру візьмуть участь дванадцять команд, серед яких буде і збірна України. Всі поєдинки українців телеглядачі зможуть побачити в ефірі телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2».

Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2»: «Наші телеканали транслювали матчі з різних континентів, показували пляжний та жіночий футбол, а тепер прийшов час подарувати глядачам нові емоції. Вперше ми покажемо матчі футзальної першості. Це новий для нас продукт, який, я впевнений, сподобається нашому глядачеві. До того, ж в турнірі візьме участь наша національна команда. Не всі знають про успіхи футзальної збірної України, яка двічі ставала срібним призером чемпіонатів Європи та входить до п'ятірки найкращих команд континенту. Тепер українські вболівальники зможуть побачити гру збірної в прямому ефірі. Впевнений, що для гравців це буде додатковою мотивацією».

Сергій Владико, президент Асоціації футзалу України: «Дуже приємно, що міжнародний футзал виходить на телеканали України. Всі пам'ятають, який ажіотаж викликали проведені Асоціацією товариські матчі минуло року, а також проведення в Києві переможного для нашої збірної відбіркового етапу до Євро-2018. Нам дуже імпонує, що усі матчі Чемпіонату Європи з футзалу вперше будуть транслюватися в Україні та усі вболівальники зможуть побачити все футзальне Євро в повному обсязі. Вдвічі приємно, що їх транслюватимуть спеціалізовані футбольні телеканали країни, лідери футбольного сегменту - Футбол 1 та Футбол 2». Ми дуже вдячні керівництву каналів Футбол1/Футбол2 за оперативно проведені успішні переговори з правовласниками.

У матчі відкриття, який відбудеться 30 січня, зіграють збірні Словенії та Сербії. Пряму трансляцію поєдинку дивіться на каналі «Футбол 1» о 18:55, коментуватиме зустріч Максим Гіленко.

У Житомирі усі матчі за участі збірної України, до зявки якої потрапив вихованець СК "Візаж" (тренер Віталій Лясковський) Андрій Лисенко, транслюватиме PorterHouse PUB.

Розклад трансляцій

30 січня 18:55 Словенія – Сербія («Футбол 1») 00:00 Росія – Польща («Футбол 2») 31 січня 18:55 Португалія – Румунія («Футбол 1») 00:00 Іспанія – Франція («Футбол 2») 1 лютого 18:55 Польща – Казахстан («Футбол 1») 21:40 Сербія – Італія («Футбол 2») 2 лютого 18:55 Франція – Азербайджан («Футбол 1») 21:40 Румунія – Україна («Футбол 2») 3 лютого 18:55 Казахстан – Росія («Футбол 1») 21:40 Італія – Словенія («Футбол 2») 4 лютого 19:05 Україна – Португалія («Футбол 1») 21:40 Азербайджан – Іспанія («Футбол 2»)

За матеріалами Асоціації футзалу України