Підписуйтесь на нас:

Вихованці Бердичівської ДЮСШ виграли турнір пам'яті Володимира Постового

07.02.2018

27 січня у Баранівці на базі міського фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувся відкритий турнір з футзалу, присвячений пам'яті тренера Володимира Васильовича Постового.

У турнірі взяли участь 6 команд юнаків 2005 року народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл: Баранівки, Бердичева, Житомира, Самбора Львівської області, Полонного Хмельницької області та Білозерська Донецької області. Організаторами проведення турніру виступили: Баранівська міська рада, асоціація футзалу Житомирської області, ДЮСШ міста Баранівка та вихованці Володимира Постового.

З початком турніру юних спортсменів привітали: начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Надія Ошатюк, голова асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран та головний тренер ФК "Чернігів", син Володимира Постового Вадим Постовий.

Результати матчів:

Бердичів - Білозерське 6:2

Баранівка - Полонне 4:0

Білозерське - Житомир 10:0

Баранівка - Самбір 2:2

Житомир - Бердичів 0:5

Полонне - Самбір 8:1

Матч за 5-6 місця: Житомир - Полонне 6:5

Матч за 3-4 місця: Баранівка - Білозерське 3:4

Матч за 1-2 місця: Самбір - Бердичів 1:4

У результаті першу сходинку турнірної таблиці посіла команда ДЮСШ з міста Бердичів Житомирської області, на другій сходинці команда ДЮСШ з міста Самбір Львівської області, а замикає трійку лідерів команда «Уголек» з міста Білозерське Донецької області. На четвертій сходинці команда ДЮСШ з міста Баранівка, житомирське «Полісся» - на п'ятій, а команда ДЮСШ з міста Полонне Хмельницької області - на шостій.

Переможців нагородили кубками та медалями. Крім того, кожна команда отримала у подарунок солодощі, а кращих гравців кожної із команд нагородили призами. По завершенні змагань та церемонії нагородження переможців, відбувся товариський матч між командами колишніх вихованців Володимира Постового та тренерів приїжджих комад-учасниць турніру, перемогу в якому з рахунком 2:1 виборола команда тренерів.

За матеріалами місто Баранівка