Підписуйтесь на нас:

Ветерани Андрушівки виграли Кубок Баранівського міського голови

09.03.2016

5 березня у Баранівському фізкультурно-оздоровчому комплексі ім. В. Хоменка відбувся турнір «Кубок мера» з футзалу серед ветеранів віком від 50-ти років. Участь у турнірі взяли команди: «Полісся» м. Житомир, «Аміко» м. Андрушівка та «Керамік» м. Баранівка. Змагання відкрив Баранівський міський голова Анатолій Душко. У своєму виступі він зазначив, що спортивні баталії приурочено до Міжнародного дня прав жінок і миру – 8 Березня, а учасникам побажав гарної гри та перемог.

Кожен матч проходив у запеклій боротьбі і визначити переможця заздалегідь було дуже складно. За доволі динамічної гри невеликі розміри ігрового майданчика примушували всіх гравців активно діяти по всьому ігровому полю.

За підсумками турніру Кубок мера виборола команда «Аміко» м. Андрушівка, ІІ місце посів «Керамік» м. Баранівка, ІІІ - «Полісся» м. Житомир. Також було відзначено кращих гравців, якими стали Микола Ігнатенко, Юрій Романов та Сергій Присяжнюк.

Результати матчів:

Аміко - Керамік 3:0

Керамік – Полісся 3:1

Полісся – Аміко 5:6

Нагадаємо, у 2014 році Кубок мера здобула команда з Новограда-Волинського, а у 2015 році володарями кубку стала київська команда «Гермес».