Підписуйтесь на нас:

У Коростишеві стартував Чемпіонат Коростишівського району з футзалу

22.09.2016

У Коростишеві після тривалої паузи стартував Чемпіонат Коростишівського району з футзалу сезону 2016/2017. Участь у турнірі приймають вісім команд: «Легіон», «Воля», «Факел», «Яма», «Біолог», «Ветерани», ФК «Стрижівка» та команда Педагогічного коледжу. Організатором турніру виступила Федерація футболу Коростишівського району (голова Борис Демчик) за підтримки Асоціації футзалу Житомирської області.

Змагання проводяться за системою осінь-весна, команди грають у два кола. Організатори планують завершити перше коло Чемпіонату Коростишівського району у листопаді, а поновляться змагання уже весною. Усі матчі Чемпіонату відбуваються у центрі Коростишева на майданчику молодіжного центру «Дон Боско» кожної середи та п’ятниці починаючи з 19:00. У середу, 21 вересня, відбулися перші матчу Чемпіонату: «Яма» розібралася з командою Педагогічного коледжу 5:3, а «Факел» обіграв «Ветеранів» з рахунком 5:2. Матчі другого ігрового дня першого туру відбудуться найближчої п’ятниці, 23 вересня: о 19:00 ФК «Стрижівка» зіграє з «Легіоном», а о 20:00 «Біолог» поміряється силами з командою «Воля».

Варто зазначити, що напередодні старту Чемпіонату Коростишівського району, у місті відбувся ще один футзальний турнір - Кубок міста Коростишева, участь у якому також взяли вісім команд. Турнір тривав протягом декількох тижнів, а фінал відбувся на день міста – 18 вересня. Перемогу у Кубку святкувала команда «Легіон», яка у фіналі здолала «Біолог».