Підписуйтесь на нас:

У Баранівці відбудеться юнацький турнір пам'яті Володимира Постового

26.01.2018

27 січня у Баранівці на базі міського фізкультурно-оздоровчого комплексу відбудеться відкритий турнір з футзалу серед юнаків 2005 року народження, присвячений пам’яті Володимира Постового.

У турнірі візьмуть участь 6 команд, які будуть розділені на дві групи. До складу першої групи увійдуть команди ДЮСШ м. Бердичів, ФК "Полісся" м. Житомир та ФК "Угольок" м. Білозерське Донецької обл., до складу другої - ДЮСШ м. Баранівка, ДЮСШ м. Полонне Хмельницької обл. та ДЮСШ м. Самбір Львівської обл. Початок змагань о 10:00.

По закінченні змагань відбудеться товариський матч між командою колишніх вихованців Володимира Постового та тренерів приїжджих команд-учасниць турніру. Організатори планують, що турнір стане щорічним і уже наступного року значно розширить географію учасників.

Довідково: Володимир Васильович Постовий, громадський діяч, у 70-80-х роках XX століття на громадських засадах займався тренуванням дитячо-юнацьких футбольних команд Баранівки, приймав участь та неодноразово ставав переможцем районних шахових турнірів. У 1978 році дитяча футбольна команда Баранівської школи №2 вийшла у фінальну частину Всеукраїнського дитячого турніру з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч", який відбувся у місті Березне Рівненської області, та посіла там друге місце.

У 1986 році команда середньої вікової групи Баранівської школи №2 (6-8 клас) виграла спочатку чемпіонат Баранівського району, потім Житомирської області після чого здобула друге місце на міжобласному турнірі "Шкіряний мяч", який проходив у місті Черкаси.

За особистою ініціативою Володимира Постового кращі футбольні таланти Баранівки систематично приймали участь у відборі до Республіканської спортивної школи-інтернату (РСШІ) м. Київ. Зокрема троє баранівських футболістів: Вадим Постовий, Віктор Присяжнюк та В'ячеслав Сіцінський змогли свого часу пройти відбір до РСШІ та згодом виступали за збірні та клубні команди СРСР та України.

За матеріалами місто Баранівка