Підписуйтесь на нас:

Стартував Відкритий Чемпіонат Бердичівщини з футзалу

19.01.2018

13 січня у Палаці спорту «ЛАВ» розпочався Відкритий Чемпіонат Бердичівщини з футзалу 2018 року. У змаганнях беруть участь 22 аматорські команди з Бердичева, Бердичівського району, по одній команді з Чуднівського району та Козятинського району. Чемпіонат проводить Бердичівська асоціація футзалу під керівництвом Станіслава Лужанського.

У Вищій лізі беруть участь вісім команд, які представляють лише Бердичів. За словами вболівальників та знавців футзалу, головними фаворитами у Вищій лізі є минулорічний Чемпоінт - команда військовослужбовців 26-ї Бердичівської артилерійської бригади «Штурм» та команда «EastWest», яка перемогла у Кубку міста Бердичева з футзалу наприкінці 2017 року. У першому турі цьогорічного Чемпіонату ці команди зустрілися в особистій зустрічі, з мінімальною перевагою 2:1 перемогла команда «Штурм». Після двох зіграних турів лише дві команди здобули по дві перемоги, це «Штурм» та «Ортек».

У Першій лізі змагаються чотирнадцять команд. За словами знавців та вболівальників, які побачили більшість матчів у перших двох турах, головними фаворитами на перемогу є команди «SWS» та «AYAS» з Бердичева, «АКВ» з Глухівців Вінницької області. Після двох зіграних турів три команди «SWS», «Ліон» та «Три Ведмеді» мають по три перемоги.

Найближчий тур буде зіграно цього уік-енду, початок матчів з 9-ї до 18-ї години. Завершення Чемпіонату заплановане на 25 лютого.

Максим Железницький, РІО Бердичів