Підписуйтесь на нас:

Результати 12 туру другої ліги Чемпіонату м. Житомира

06.02.2018

Після зіграних 12 матчів другої ліги у групі А з'явився одноосібний лідер - "ЖДТУ". Гвозді і компанія у суботу з мінімальною перевагою здолали "Імпекс Граніт" й по завершенні матчу "Олесани" з "Грифоном" очолили турнірну таблицю групи А. Щодо "Грифону", то підопічні Островського зазнали сенсаційної поразки від "Олесани" з рахунком 3:1 й втратили у турнірному заліку дві позиції. На другу сходинку піднявся "Anserglob-Довжик", який перестріляв "Форцу-Фортуну" й наразі випереджає "Грифон" на два пункти. Надпринциповим вийшло протистояння FC Mint та "Joystick", яке завершилось перемогою "Joystick" з рахунком 5:1.

У центральному матчі групи В "Левків" не залишив шансів "ЖЛГЗ" - 4:0, й окрім того, що відірвався від "ЖЛГЗ" на чотири очки, продовжує погоню за "Дангардом". До слова, "Дангард", хоча й вийшов на матч з юнаками ДЮСШ "Полісся" в неповному складі, все ж святкував перемогу 9:4. Якщо у матчі між "Левковом" та "ЖЛГЗ" очікуваної боротьби не вийшло, то її з лихвою компенсували гравці "Роял Сіті" з СК "Імпульс", у дербі яких вдосталь було і голів, і емоцій, а завершилось все вольовою перемогою "Роял Сіті" з рахунком 6:5.

Група А «ЖДТУ» – «Імпекс Граніт» 2:1 (0:1) Голи: Гвоздь А. 10, 13, -16; – Васянович 18; Попередження: Ширнін – немає

Житомиряни з перших хвилин почали підбирати ключі до воріт суперника, а тому воротар «Імпекс Граніт» Мельник регулярно був змушений вступати у гру. Втім, стартовий натиск господарів бажаного результату не приніс. Тим часом гості нечасто підбиралися до воріт «ЖДТУ», зате перший же момент мало не завершився голом, але Панасюк потягнув удар Грищенка. Гравці «Імпекс Граніт» поступово заволоділи ініціативою,  а тому голкіперу житомирян довелося попітніти, аби вберегти свої ворота на замку. Відбивши навалу суперника, господарі нарешті забили, гол в активі Андрія Гвоздя.

Другий тайм для «Імпекс Граніту» почався із другого пропущеного м’яча, автором якого став Гвоздь-молодший. Андрій і зовсім замахнувся на хет-трик, та Іщенко парирував його удар «із точки». На 18-й хвилині свої гольові звитяги почав Васянович, який опинився у потрібному місці в потрібний час й відквитав один м’яч. Але розвинути свій успіх гостям не вдалося, а відтак перемога «ЖДТУ» 2:1.

«Форца-Фортуна» – «Anserglob-Довжик» 3:6 (2:3) Голи: Євтушок 8, 8; Коваль аг 10, 15; – Біденко 4, 11; Данюк 18; Ауреліу 18; Гаврилюк 24; Попередження: Скомський – Біденко

Футзалісти «Anserglob-Довжик» почали зі стартових хвилин підтверджувати свій статус фаворита і на четвертій хвилині вперше пробили голкіпера «Форци-Фортуни» Чорного. Гості і не думали зупинятися на досягнутому, та у їх плани втрутився Євтушок. Юрій протягом лічених секунд спочатку відквитав один м’яч, а за мить взяв ініціативу на себе і, протягнувши круглого по центру майданчика, вдруге пробив воротаря «Anserglob-Довжик» Ковальчука. На виправлення ситуації гостям вистачило трьох хвилин, впродовж яких підопічні Ткачука спочатку змусили помилитися Коваля, а за мить Біденко оформив дубль, що дозволило «Anserglob-Довжик» виграти перший тайм.

У дебюті другого тайму Коваль взявся виправляти свою помилку й відновив статус кво. Однак і цього разу у команди з Довжика знайшлася гідна відповідь, ініціативу у складі «Anserglob-Довжик» взяли на себе Данюк, чий дальній постріл прийшовся точно в кут воріт «Форци-Фортуни», і Ауреліу – 5:3. Господарі спробували врятувати становище за гри у п’ять польових, але безуспішно, а до всього ще й Гаврилюк із сиреною відправив у ворота суперника шостий м’яч.

FC Mint – «Joystick» 1:5 (1:4) Голи: Кужіль Д. 3; Кужіль Ю. - -24; – Повніч 2; Войтко 3; Чопенко 5, 11; Драган 18; Попередження: немає – Устимович

Про настрой команд на звітний матч свідчить стартовий відрізок матчу, впродовж якого опоненти обмінялися забитими голами й продовжили гру на відкритих курсах. І якщо на гол у виконанні гравця «Joystick» Повніча у господарів влучним пострілом відповів Дмитро Кужіль, то на два наступні взяття воріт, авторами яких стали Войтко і Чопенко, швидкої відповіді господарям організувати не вдалося. Що тільки не вигадували «м’ятні» у першій половині матчу, а пробити воротаря  «Joystick» Бойка не зуміли, а на перерву й зовсім пішли програючи три м’ячі, дубль оформив Чопенко.

У другому таймі господарі увімкнули підвищену передачу, та попри постійний тиск на ворота «Joystick» і низку створених моментів, мало не пропустили п’ятий гол після потужного пострілу Чопенка, який зупинила поперечка. Та п’ятий гол все ж влетів у ворота FC Mint, сталося це на 18-й хвилині. Тотальне невезіння для господарів продовжилось: «м’ятні» обстріляли каркас воріт, голкіпер «Joystick» записав до свого активу ряд сейвів, але м’яч вперто не йшов у ворота, а апогеєм став нереалізований Юрієм Кужелем дабл-пенальті – 5:1 перемога «Joystick».

«Грифон» – «Олесана» 1:3 (1:1) Голи: Борисов 3; – Поліщук 7, 15; Сога 24; Попередження: немає – Савицький

Для «Олесани» звітний матч почався з гольового моменту: Криворучко втік «на побачення» з воротарем господарів Мхітаряном, але у ближньому бою не зумів переграти Мікаела. Підопічні Островського відповіли люб’язністю на люб’язність, щоправда Борисов свій момент реалізував. Протягом всього першого тайму гравці «Олесани» успішно нав’язували боротьбу супернику і на сьомій хвилині отримали свій шанс, коли Криворучко розігнав контр-атаку, яку влучним пострілом завершив Поліщук  – 1:1.

На початку другого тайму Поліщук повторив свій подвиг й вивів «Олесану» вперед. Після пропущеного голу футзалісти «Грифона» притисли суперника до власних воріт, але на рахунку така активність жодним чином ніяк не позначилась. А поки тренер «Грифона» Валентин Островський намагався докричатися до своїх гравців, час грав не на користь його команди. В надії переламати хід матчу, господарі пішли грати з п’ятим польовим, встигли змарнувати декілька 100%-их гольових моментів і поплатилися за свою марнотратність на заключній хвилині матчу, коли Сога поставив крапку в матчі – 3:1 сенсаційна перемога «Олесани».

Група В «ЖЛГЗ» – «Левків» 0:4 (0:1) Голи: Ганько 3, 24; Дворнін 14, 19; Попередження: немає

Лідер «Левкова» Ганько ще у дебюті гри засмутив воротаря «ЖЛГЗ» Поліщука, опісля чого гості регулярно підключали до власних атак воротаря Дворніна, а тому шансів в атаці господарі мали обмаль. Олексій спробував себе у ролі голеадора, але його дальнім пострілам бракувало влучності. Під завісу тайму активізувалися вже польові гравці «Левкова», але усю небезпеку у їх виконанні нівелював голкіпер «ЖЛГЗ».

Тактика з п’ятим польовим дала свої плоди на початку другого тайму, коли Дворніну вдався влучний постріл з-за меж штрафного майданчика – 2:0. Гості і у подальшому не відмовлялися від обраної тактики, що призвело до чергового взяття воріт, дубль оформив Дворнін. Дубль вдався і Ганьку: матч розпочався з голу Олександра і закінчився так само – 4:0 впевнена перемога «Левкова».

«Дангард» – ДЮСШ «Полісся» 9:4 (3:3)

Голи: Охріменко 3, 17; Лепахін +8, 19; Булуй 14, 23; Курдюмов 15, 20, 24; – Бурківський 6; Гулак 9; Круць 12, 21;

Попередження: немає – Поліщук, Олексюк

Попри жвавий початок у виконанні юнаків ДЮСШ «Полісся», вони першими пропустили від Охріменка. Господарі спробували розвинути власний успіх, а натомість на шостій хвилині отримали контр-випад три в одного, який завершився голом Бурківського. Однак, про розвиток свого успіху підопічним Стрихарчука ніколи було думати, адже за мить Охріменко знову вивів «Дангард» вперед, а Лепахін, реалізувавши пенальті, довів перевагу господарів до двох м’ячів. Господарі зарано повірили в успіх, тоді як юнаки ДЮСШ «Полісся» спочатку реалізували свій черговий момент, гол в активі Гулака, а Круць після розіграшу стандарту наприкінці першого тайму зрівняв рахунок у матчі.

Із самого початку другої 12-хвилинки футзалісти «Дангарду» серйозніше взялися за справу, внаслідок чого Булуй, Охріменко та Курдюмов почергово довели перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Господарі не зупинилися на досягнутому й у підсумку відвантажили у ворота юнаків ДЮСШ «Полісся» дев'ять м'ячів. У перерві між голами лідера групи В, Круць встиг оформити дубль, тим самим підсолодивши гіркоту поразки для своєї команди - 9:4 чергова перемога «Дангарду».

«Роял Сіті» – СК «Імпульс» 6:5 (0:3) Голи: Бондарь 13, 15, 18, 19; Сєхов 16; Пилипчук 23; – Власюк 8; Герман ++9, - -10; Северенчук 9, 13, 15; Попередження: Стройванс, Сторожук – Северенчук, Лещенко

Матчі між «Роял сіті» та СК «Імпульс» завжди є принциповими, не стала виключенням і звітна гра. Стартовий відрізок  матчу був за гравцями «Роял Сіті», однак натиск підопічних Коваля бажаного результату його команді не дав. Щодо гравців СК «Імпульс», то свій чи не найреальніший шанс у гостів мав Власюк, але Анатолій змарнував свій вихід віч-на-віч. До слова, Власюк невдовзі виправився за свій промах, а поки гравці «Роял Сіті» збиралися з думками, Северенечук ефектно головою підрізав м’яча у сітку воріт суперника – 2:0. А за мить зарядженість господарів на боротьбу зіграла з ними злий жарт, коли Герман реалізував дабл-пенальті.

У другій половині матчу команди влаштували гольову перестрілку: гравець СК «Імпульс» Северенчук черговими двома голами довів кількість забитих м’ячів своєї команди до п’яти і лише після цього футзалісти «Роял Сіті» включилися у гру. Розпочав камбек Бондарь, його ініціативу підтримав Сєхов й у підсумку протягом шести хвилин Сергій з Максимом відіграли п'ять м'ячів. На хвилі успіху господарі не збавляли темп і невдовзі Пилипчук відправив у ворота суперника шостий переможний гол.

«Савсервіс-Персей-2» – «Леви KROSCHU» 1:4 (0:2) Голи: Самченко 22; – Субін 3; Сінчук 10; Ніколаєв 19, 22; Попередження: Лех – Супруненко, Нізамутдінов Вилучення: немає – Максимчук