Підписуйтесь на нас:

Португалія та Румунія будуть суперниками України на Євро-2018

29.09.2017

29 вересня у Словенії відбулось жеребкування фінальної стадії Євро-2018. За його підсумками збірна України зіграє у групі "С", де її суперниками будуть збірні Португалії та Румунії. Нагадаємо, Чемпіонат Європи проходитиме з 30 січня по 10 лютого у Словенії, всі матчі пройдуть на "Арені Стожице".

Результати жеребкування

Президент Асоціації футзалу України Сергій Владико прокоментував результати жеребкування групового раунду фінальної стадії Євро-2018.

- Якщо оцінювати результати жеребкування, то можна сказати, що у нас абсолютно рівна група. Все залежить від того, хто і в якому стані підійде до цих відповідальних матчів, щоб було менше травмованих, і щоб гравці були якнайкраще підготовлені. Ні для кого не секрет, що футзал прогресує. Всі команди зараз підтягуються. Я вважаю, що ці дванадцять команд – це найкращі на сьогоднішній день збірні у Європі. Тому, можна очікувати різних результатів, і треба готуватись.

Календар фінального турніру (час початку матчів стане відомо пізніше)

Груповий етап

30 січня Група "А": Словенія - Сербія Група "В": Росія - Польща

31 січня Група "С": Португалія - Румунія Група "D": Іспанія - Франція

1 лютого Група "А": Сербія - Італія Група "В": Польща - Казахстан

2 лютого Група "С": Румунія - УКРАЇНА Група "D": Франція - Азербайджан

3 лютого Група "А": Італія - Словенія Група "В": Казахстан - Росія

4 лютого Група "С":  УКРАЇНА - Португалія Група "D": Азербайджан - Іспанія

Чвертьфінали

5 лютого  Переможець групи "А" - володар другого місця в групі "В" Володар другого місця у групі "A" - переможець групи "B"

6 лютого  Переможець групи "C" - володар другого місця в групі "D" Володар другого місця у групі "C" - переможець групи "D"

Півфінали 8 лютого  Переможець чвертьфіналу 1 - переможець чвертьфіналу 3 Переможець чвертьфіналу 2 - переможець чвертьфіналу 4

Фінал і матч за 3-е місце Субота, 10 лютого

Прес-служба Асоціації футзалу України