Підписуйтесь на нас:

На Житомирщині збудують 14 футзальних майданчиків

02.12.2017

14 нових футзальних майданчиків зі штучним покриттям побудують в об’єднаних громадах та містах Житомирщини за кошти державного та місцевого бюджетів. Всі документи вже подані до Мінрегіону.

Про це повідомляє заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Антонюк: "Усі документи від розпорядників коштів – а це ОТГ, райдержадміністрації, міські ради – вже відправили до Мінрегіону. Всі майданчики будуть будуватися на основі типового проекту. Незабаром Мінрегіон має розподілити кошти безпосередньо на рахунки розпорядників, а місцеві бюджети будуть ці проекти співфінансувати".

Футзальні майданчики зі штучним покриттям з’являться за підтримки Мінрегіону та Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка. Із державного бюджету на них виділили 10 млн 978,5 тис. грн. Нові майданчики побудують у 9 об’єднаних громадах області – Червоненській, Ушомирській, Попільнянській, Станишівській, Високівській, Баранівській, Пулинській, Ємільчинській та Овруцькій ОТГ. По футзальному майданчику з’явиться в смт. Озерне, м. Андрушівка, м. Чуднів, а також на стадіоні «Спартак» м. Житомир – 2 майданчики.