Підписуйтесь на нас:

"Грантех" вдруге у сезоні громить "Медик"

17.01.2018

16 січня відбувся заключний матч 11 туру Вищої ліги, у якому «Грантех» зустрічався з «Медиком». «Грантех» на звітний матч виходив після здобуття срібних нагород міжнародного турніру «Християнська футзальна ліга», який проходив у Білорусі, втім накопичена втома не завадила фавориту набрати чергових три очки.

«Медик» – «Грантех» 1:7 (0:3)

Голи: Коваленко 26; – Алєксєєв 4; Біляченко 8, 9, 18; Орлик 20; Шмайхель 26; Яліков 27;

Попередження: немає – Шмайхель, Галетко

Через травму воротаря «Грантеха» Даценка, якої Євген зазнав на вищезгаданому турнірі, гості зі стартових хвилин матчу почали грати з п’ятим польовим, роль якого виконував Трибель. Футзалісти «Грантеха» неспішно почали матч, а за справу взялися починаючи з четвертої хвилини, коли Алєксєєв відкрив рахунок у матчі, а невдовзі Біляченко двома влучними пострілами довів перевагу своєї команди до трьох м’ячів. При цьому у захисті футзалісти «Грантеха» інколи дозволяли собі вольності, а тому Трибелю час від часу доводилося рятувати свою команду. У підсумку господарі у першій половині матчу Олександра так і не пробили, а удари по порожнім воротам у виконанні «медиків» мети не досягли.

У другому таймі свою перевагу футзалісти «Грантеха» втілили ще у чотири м’ячі. Щодо «медиків», то свій найреальніший шанс вони мали всередині тайму, коли Трохліб, знаходячись на лінії воріт, не зумів заштовхати круглого у ворота суперника. Втім, гості свій гол все ж забили - Коваленко наприкінці матчу підловив гостів на помилці й забив гол престижу.