Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат Бердичівщини з футзалу: двовладдя у вищій та першій лігах

23.01.2018

20 та 21 січня відбулися матчі третього та четвертого турів Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу.

Два цікавих поєдинки відбулися у Вищій лізі. У грі між «East West» та «Дніпровуд» перемогу здобула команда «East West» з мінімальною перевагою 5:4, а у матчі між «Ортеком» та «East West» перемогу також з мінімальною перевагою в один м’яч - 2:1, здобула команда «Ортек». «Ортек» є дебютантом Вищої ліги, але суттєво підсилив свій склад досвідченими футболістами, такими як Дмитро Ульченко, Роман Бальчос та Андрій Романюк. У Вищій лізі після чотирьох турів лідирують «Штурм» та «Ортек», у них дванадцять залікових пунктів. На третьому місці ««East West» шість залікових пунктів.

У Першій лізі лідирують «АКВ» з смт. Глухівці Вінницької області та «SWS» з Бердичева, які здобули по чотири перемоги. На третє місце піднявся ще один колектив з Бердичева – «AYAS», який здобув дві перемоги у третьому та четвертому турі та має у підсумку десять залікових пунктів.

У наступну суботу та неділю 27 та 28 січня відбудуться матчі п’ятого та шостого туру Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу. Початок матчів о 9-й годині, завершення – о 18-й годині.

Максим Железницький, РІО Бердичів