Традиційна спартакіада серед команд держслужбовців обласної та районних адміністрацій, яка проходить ось уже 19 рік поспіль, цього разу зібрала 125 учасників. Між собою вони змагалися у таких видах спорту як футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та швидкі шахи.

“Держслужбовці з Житомирщини завжди гідно представляють область на всеукраїнських спартакіадах”, – каже очільник обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак” Борис Шевчик: “За 18 всеукраїнських спартакіад, які пройшли за ці роки, Житомирщина була і на третьому, і на четвертому місцях. Переможцями ми поки що, на жаль, не ставали. Минулого року ми привезли 10 загальнокомандне місце із 19 обласних державних адміністрацій. Нині я бачу, що зростає рівень спортивної майстерності учасників, тож, я думаю, ми поборемося на всеукраїнському рівні й в підсумку увійдемо до п’ятірки кращих”.

Цьогоріч із 23 райдержадміністрацій участь у спартакіаді взяли 19, а до фіналу увійшли 12 кращих. Спортивні змагання проходили на житомирському стадіоні “Спартак” і в приміщеннях кількох організацій, які знаходяться поруч зі стадіоном.

Переможці з кожного виду спорту сформували збірну команду Житомирщини, яка у вересні поїде до Ужгорода на всеукраїнську спартакіаду серед держслужбовців. У змаганнях з футзалу за це право змагалися команди з Коростеня, Коростишева, Романова, Новограда-Волинського, Ружина та Житомира. За підсумками турніру перемогу святкувала команда Житомирської обласної державної адміністрації, яка у фіналі спартакіаді здолала колег з Романова з рахунком 1:0, третє місце у серії післяматчевих пенальті здобули держслужбовці з Новограда-Волинського.

За матеріалами Житомирська хвиля