1 липня у залі ФОКу відбувся другий турнір ліги дворових команд “Мрія”, який проходить за підтримки Асоціації футзалу м. Житомира.

У порівнянні з першим турніром, у неділю коло учасників збільшилось, а до команд-учасниць дебютного турніру ліги дворових команд FC “ZT”, “Савсервіс” та “Мрія” долучились ФСК “Роял” “Яструб” та “S-team”. Команди були розбиті на дві групи, де визначали дует найкращих, які згодом зійшлися у півфіналах. У першому із них “Мрія” перемогла “S-team”, а в іншому “Савсервіс” лише у другому таймі здолав опір непоступливого ФСК “Роял”.

Свій характер гравцям ФСК “Роял” довелося проявляти і у матчі за бронзу з “S-team”. Так перший тайм гравці ФСК “Роял” програли супернику 3:2, а у другому переломили хід гри й у підсумку святкували перемогу 8:3. Не таким результативним, та не менш напруженим вийшов і фінал, у якому “Савсервіс” вигравав 1:0 протягом всього матчу, але під завісу гри пропустив два м’ячі – 2:1 “Мрія” виграє другий турнір ліги дворових команд.

Відродження ліги дворових команд триває, найближчим часом планується черговий турнір “Мрія”, прийом заявок відкритий. Детальну інформацію стосовно турніру можна дізнатися за номером телефону 068 754 52 73 Андрій.