З 28 по 31 березня у Кривому Розі на базі ДЮСШ №4 проходив чемпіонат Національної гвардії України з футзалу. Змагання зібрали спортсменів з усієї України, загальна кількість учасників – 110 військовослужбовців, які представляють 11 команд оперативно-територіальних об’єднань та військових частин прямого підпорядкування.

За результатами змагань другого дня було визначено, що серед команд оперативно-територіальних об’єднань вже визначено переможця. Це команда Західного ОТО, яка не програла жодної гри, а за друге та третє місце зійдуться команди Східного ОТО та Південного ОТО. А в останній день змагань за чемпіонство зійшлися команди військової частини 3021 та 3022, які у запеклій боротьбі вирішили долю золотих медалей.

 За результатами змагань призові місця розподілили наступним чином:

1 місце команда Західного ОТО (м. Львів);

2 місце команда Південного ОТО (м. Одеса);

3 місце команда Східного ОТО;

1 місце команда військової частини 3022 (м. Шостка);

2 місце команда військової частини 3021 (м. Дніпро);

3 місце команда військової частини 3024 (м. Павлоград).

По закінченню змагань провели урочисту церемонію закриття спортивного заходу, на якій були присутні почесні гості: радник президента Федерації футболу України Валентин Латипов та член Виконкому Асоціації футзалу України, голова Асоціації футзалу м. Житомира та Житомирської області Віктор Таран. Вони подякували гвардійцям за високий рівень проведення змагань та демонстрацію висококласного футзалу.

Команди-переможці були нагороджені кубками, медалями, та дипломами, від Федерації футболу України отримали квитки на матчі основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2018 року з футзалу, який пройде з 8 по 11 квітня у столиці України, а також заохочувальні призи – футбольні м’ячі.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ