У суботу, 17 вересня, на спортивному майданчику, що знаходиться на березі річки Уж, відбулось урочисте закриття чемпіонату міста Коростеня з міні-футболу “Бізнес-Ліга” сезону 2016 року. Засновниками чемпіонату стали виконавчий комітет Коростенської міської ради та громадська організація “Коростенська футбольна спілка”. Допомогу та підримку у проведенні змагань надали спортивний магазин “Футоліст”, “Ред-кафе”, радіо “Хіт-FM” та громадська організація “Молодь Північного краю”.

Цього року чемпіонат розпочався 23 травня і участь у ньому взяло 15 юнацьких та 22 чоловічих команди. Загальна кількість учасників заходу склала близько 400 осіб. За підсумками Чемпіонату міста Коростеня з міні-футболу серед юнацьких команд Першої ліги кращим воротарем став гравець команди “Фаворит” Павлушко Ілля, а кращим бомбардиром – гравець команди “Кристал” Білошицький Владислав. У командному заліку на третьому місці опинилась команда “Пашини”, другими стали футболісти команди “Кристал”, а перемогу здобула команда “Фаворит”.

У змаганнях серед юнацьких команд вищої ліги кращим воротарем став Левківський Богдан (команда “Enfield”), кращим бомбардиром виявився гравець команди “Титан” Гомоюнов Олександр. Серед команд вищої ліги перемогу здобула команда “Мотор”, другими стали гравці команди “МПК”, а на третьому місці опинилась команда “Enfield”.

Серед чоловічих команд першої ліги третю сходинку п’єдесталу посіла команда “Локомотивне депо”, на другому місці опинилась команда “Мотор”, а першими стали футболісти команди “Олімп”. Кращим воротарем став Пастушенко Владислав (команда “Олімп”), кращим бомбардиром було визнано гравця команди “Мотор” Вигівського Олексія.

У вищій лізі серед чоловічих команд за результатами змагань кращим гравцем було визнано футболіста команди “Фан-клуб Динамо” Литвиновського Сергія, кращим воротарем чемпіонату став Антонов Євген (команда “Легенда”), а кращим бомбардиром – Капітула Валентин (команда “Легенда”). У командному заліку на третьому місці серед чоловічих команд вищої ліги опинилась команда “Економ таксі”, другу сходинку п’єдесталу посіли футболісти команди “Zorya”, а переможцями стала команда “Фан-клуб Динамо”.

Церемонія нагородження кращих футболістів чемпіонату відбулась у дружній та веселій атмосфері. Усі призери та переможці були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними подарунками. Усі бажаючі взяли участь у цікавих конкурсах, за результатами яких отримали цінні подарунки від спонсорів змагань. Також учасники заходу мали можливість поспілкуватись у великому дружньому колі, почастуватися смачними стравами, помилуватися красивим феєрверком та взяти участь у святковій дискотеці.

Слід зазначити, що усі кошти, зібрані під час проведення чемпіонату, та увесь призовий фонд команди-переможці вирішили передати Грищенко Андрію для лікування сина Дамира. Це є доказом того, що “Бізнес-ліга” – це не суто спорт, а справжнє футбольне братство, в якому на першому місці дружба.

Проте на цьому футзальний сезон у Коростені не закінчується, адже уже 21 вересня стартував Відкритий чемпіонат міста Коростеня з футзалу серед чоловіків у віковій категорії 35+.