У чемпіонаті України серед команд Екстра-ліги відбулись поєдинки 9 туру. У неділю у Житомирі об’єднана житомирсько-київська команда в останньому матчі першого кола приймала столичний “ХІТ”.

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «ХІТ» (Київ) 1:2

Голи: Дзюба (38) – Тменов (27 – з 6-метрового), Журба (31)

Попередження: Чеберяк (20), Шевченко (27), Бакум (38) – І. Борсук (40)

Вилучення: Колесніков (39)

“ІнБев/НПУ” та “ХІТ” були заряджені на перемогу, що показав перший тайм, хоча забитих голів за відведені двадцять хвилин першої половини зустрічі глядачі, які були присутні на трибунах ФОКу, так і не побачили. Тим не менш, нулі на табло не давали приводу сумувати, оскільки гра була багатою на боротьбу та небезпечні моменти. Однак, вже у другому таймі гра значно загострилась після того, як був відкритий рахунок. Це сталося після призначеного у ворота «ІнБев/НПУ» 6-метрового, який реалізував Микита Тменов. А вже через кілька хвилин «ХІТ» вів 2:0 після голу-красеня у виконанні Сергія Журби.

Здавалось, що перемога у гостей вже у кишені, однак гравці «ІнБев/НПУ» намагались використати той час, що залишився до фінальної сирени, для того, щоб відігратись. Однак, м’яч у ворота Владислава Лисенка не влітав. І тільки на 38-й хвилині Віталій Дзюба зміг скоротити рахунок. Більше того – скоро у «пивоварів» з’явилася можливість зрівняти рахунок після того, як Колесніков отримав червону картку. Однак, розіграти більшість підопічним Валерія Директоренка не вдалося, так само як і врятувати гру.