Житомир – Новоград-Волинський 1:1

Голи: Кравченко 7; – Василенко 9;

Попередження: немає

Червоненська ОТГ – Коростень 2:7 (1:3)

Голи: Іщук 4; Димчук 23; – Тищенко 2; Васянович 9, 20, 24; Сидорчук 11; Белошицький 17; Хуторишин 22;

Новоград-Волинський – Коростень 3:1 (2:0)

Голи: Кравченко 7; Черниш 11;

Новоград-Волинський – Червоненська ОТГ 3:2 (2:1)

Голи: Пономарь 9; Ковчацький 10; Василенко 14; – Іщук 1, 17;

фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

«Енергія» – ФК «Атлет-Житомир» 1:1 (1:0) гр. А

Голи: Слюсар 8; – Борисюк 23;

Попередження: немає – Киришун, Гусак

Попри пристойні швидкості, протягом першої половини матчу гольових моментів команди створили обмаль, а включилися у гру ближче до середини тайму. Так на восьмій хвилині гравці «Енергії» покарали суперника за першу ж обрізку – Слюсар і 1:0. Кінцівка матчу була за гостями, однак воротар «Енергії» Гутник впорався з ударами Коваля і Ткачука, а інші спроби «атлетів» були неточними. Натомість біля протилежних воріт найактивнішими були Яцковець, Слюсар і Петренко. І якщо ударам Ігоря й Сергія не вистачило влучності, то у випадку з пострілом Дмитра гостей врятував голкіпер Зорник.

На другий тайм вийшов зовсім інший «Атлет-Житомир». Під шаленим натиском суперника «енергетики» у захисті грали на відбій, тоді як гості один за одним марнували свої моменти. Витримавши натиск суперника, підопічні Подранного організували два своїх контр-випади, але знову майстер-клас гри у рамці продемонстрував Зорник. «Атлети» все ж досягли свого: Борисюк у своєму улюбленому стилі продавив гравця «Енергії» й пробив повз воротаря – 1:1. Гол Володимира підвищив градус матчу до неймовірних показників, до всього ще й «атлети» назбирали п’ять фолів, однак більше голів у матчі не було – «атлети» з «енергетиками» починають обласний фінал з мирової.

«EastWest» ФК «ІнБев» 3:4 (2:2) гр. В

Голи: Гончарук 12; Павловський 13; Подільник 24; – Левченко 13; Вакула 14; Коробка 16; Кожанов 18;

Попередження: Сухоручкін – немає

Дуель срібних призерів Чемпіонатів Житомира та Бердичева почалася з тотального пресингу житомирян. Однак, попри активність гравців «ІнБева» взяти суперника стартовим натиском їм не вдалося – як не старалися Івановський, Коробка, Горло та Іванов, а пробити воротаря бердичівлян Мазяра їм не вдалося. Натомість гравці «East-West» дочекалися свого шансу на 12-й хвилині, коли Гончарук увінчав стрімку контр-атаку своєї команди голом. За мить Левченко забив гол у відповідь, а поки «пивовари» думали про другий м’яч, бердичівляни розіграли штрафний і Павловський знову вивів свою команду вперед. Та втримати перевагу гравцям «East-West» не вдалося – Вакула за 21 секунду до сирени відновив паритет.

На початку другого тайму Коробка та Кожанов протягом лічених хвилин довели перевагу «ІнБева» до двох м’ячів, після чого житомиряни збавили оберти в атаці, хоча й повністю контролювали гру. Бердичівляни спробували переломити хід матчу за гри у п’ять польових і чи не одразу така тактика спрацювала, коли гравці «East-West» вивели на ударну позицію Подільника – 4:3. Але на більше футзалістів «East-West» не вистачило, хоча й біля власних воріт вони зіграли на відмінно – 4:3 житомирське срібло краще бердичівського.

«Штурм» – «Енергія» 4:9 (2:7) гр. А

Голи: Борисевич 3, 28; Епі Манкам 12, 27; – Яцковець 6, 8, 13; Слюсар 7, 8, 24, 28; Петренко 9, 10;

Попередження: немає – Базь, Петренко

Голи: Перін 3; Квятківський 6; – Подгорчук 1, 23, 27; Гончарук 18, 22; Подільник 23; Павловський 24; Сухоручкін 27;

МФК «Ехо» – «EastWest» 2:8 (2:1) гр. В

Попередження:  немає

Вилучення: немає – Григор’єв

Вочевидь гравці «East-West» планували витратити мінімум зусиль для перемоги у матчі з аутсайдером цьогорічного розіграшу Чемпіонату Бердичівщини, але у футзалістів МФК «Ехо» були свої плани на звітний матч. Для початку команди обмінялися швидкими голами у виконанні Подгорчука та Періна, після чого номінальні гості серйозніше взялися за справу. Протягом першого тайму гравці «East-West» що тільки не вигадували біля чужих воріт, з яких тільки дистанцій не били, а м’яч вперто не йшов у рамку суперника. Зате господарі за повного домінування суперника спромоглися вдруге засмутити голкіпера «East-West» Мазяра, а після вилучення Григор’єва отримали чудовий шанс збільшити власну перевагу. Однак, більше у першому таймі гравці ні «East-West», ні «Ехо» голів не забивали.

Зняти прокляття з воріт суперника гості зуміли вже у другій 14-хвилинці, гол на рахунку Гончарука. На наступний гол футзалісти «East-West» витратили значно менше часу, зате після влучного пострілу того-таки Гончарука, у гостей що називається «пішло». Загалом же опісля 22-ї хвилини гравці «East-West» залишили у воротах «Ехо» ще п’ять автографів: хет-трик у Подгорчука, дублем відзначився Гончарук.

ФК «Атлет-Житомир» – «Штурм» 11:0 (4:0) гр. А

Голи: Борисюк 5, 10, 16, 16; Яворський 6; Омелянчук 9; Словінський 17, 28; Гусак 22, 24, 28;

Попередження: немає – Чернега, Лабунець

У матчі з «атлетами» гравці «Штурму» свідомо віддали ініціативу супернику й зробили ставку на контр-атаки. Такий перебіг подій цілком влаштовував «штурмовиків», які поклали функції таранного форварда на Епі Манкана. До слова, Мішель Алан мав декілька 100%-их нагод у першому таймі, однак із кожної його дуелі з воротарем житомирян Зорником переможцем виходив саме Вадим. А поки бердичівляни будували свої контр-атаки, «атлети» раз за разом вражали ворота суперника, у підсумку оформивши за перший тайм чотири взяття воріт.

У другому таймі малюнок гри змін не зазнав: гравці ФК «Атлет-Житомир» забили необхідну кількість голів, аби випередити у групі «Енергію» й вийти з першого місця, тоді як «штурмовики», на відміну від першого тайму, практично не мали шансів в атаці – 11:0.

ФК «ІнБев» – МФК «Ехо» 15:3 (7:2) гр. В

Голи: Погорілець 2; Кожанов 6, 25, 28, 28; Горло 9; Малиновський 9, 22; Левченко 12, 14, 27, 28; Вакула 14; Івановський 17; Чеберяк 18; – Кострицький 7, 24; Квятківський 10;

У заключному матчі групового етапу Чемпіонату Житомирської області гравці «ІнБева» не лише грали самі, а й дали пограти супернику. Про це свідчить сценарій першого тайму, протягом якого бердичівляни зуміли двічі розписатися у воротах суперника й ще декілька разів змусили попітніти воротаря ФК «ІнБев» Ковальчука. Втім, такі епізоди були радше винятком, аніж закономірністю, адже у першому таймі житомиряни забивали голи на будь-який смак. Загалом же у першій половині матчу гравці «ІнБtва» оформили сім голів, два із них на рахунку Левченка.

Левченко продовжив свої звитяги вже під завісу другого тайму, а зупинились господарі лише коли досягли позначки у десять м’ячів. Після цього свій шанс отримали гравці МФК «Ехо» і одразу ж ним скористалися, гол на рахунку Кострицького. А завершили розгром суперника багаторічні лідери «пивоварів» Кожанов та Левченко – 15:3 «ІнБев» виграє групу В і в неділю зійдеться у півфіналі з «Енергією».

«Інтертелеком» – «Актив-Агро» 2:5 (2:2) заключний матч першої ліги м. Житомира

Голи: Окрушко 5; Бобла 12; – Грищук 8; Сидоренко 9; Захарченко 14; Коваль 18, 20;

Попередження:  Сак – Захарченко

У звітному матчі гравців «Актив-Агро» влаштовувала навіть нічия, а тому і не дивно, що перший момент у грі створили саме футзалісти «Інтертелекому», для яких ця дуель була матчем за виживання. Та якщо свою першу нагоду господарі не реалізували, то на п’ятій хвилині Окрушко все ж відкрив рахунок у матчі. Радість господарів тривала три хвилини, аж поки Грищук не встановив «статус кво». Забитий гол надав нового імпульсу гостям в атаці, а тому воротар «Інтертелекому» Машков крутився, як білка в колесі, аби втримати свої ворота на замку. Однак за хвилину Сидоренко перекреслив усі старання Дениса, коли головою переправив фланговий простріл свого одноклубника у ворота – 2:1. Гравців «Інтертелекому» такий перебіг подій не влаштовував, а тому вони поступово перехопили ініціативу й спромоглися ще у першому таймі зрівняти рахунок, гол в активі Бобла.

Другий тайм для «Інтертелекому» почався із пропущеного м’яча, прямим ударом зі штрафного ворота господарів вразив Захарченко. У подальшому як тільки не намагалися господарі переломити хід матчу, а суперник чи не кожну свою нагоду перетворював на гол. Поки гравців «Інтертелекому» біля чужих воріт переслідувала тотальна невдача Коваль впродовж трьох хвилин оформив дубль, забезпечивши тим самим своїй команді перевагу у три м’ячі. Більше команди не забивали, а тому фінальна сирена зафіксувала поразку «Інтертелекому» 5:2, яка перекреслила всі плани «Інтертелекому» на порятунок «зв’язківців».