10:00 півфінал Чемпіонату Житомирської області

ФК “Атлет-Житомир” – “East-West” 8:2 (2:0)

Голи: Борисюк 4; Словінський 5, 6, 10; Ткачук 13; Гусак 19; Яворський 21; Чапський 22; – Гончарук 18; Павловський 23;

Попередження: Коваль – Подільник

4′ Після нереалізованого моменту Гусака “атлети” впродовж хвилини двічі розписалися у воротах суперника, голи в активі Борисюка і Словінського.

6′ Бердичівляни вкотре провалились у захисті, чим одразу ж скористався Словінський – 3:0

10′ Із трибун ФОКу вболівальники кричать “остановите Сливу (Словінського – прим. ред) – це Андрій оформлює хет-трик.

13′ Після чергового голу у ворота “East-West”, автором якого став Андрій Ткачук, тренер бердичівлян Ігор Зеленцов взяв тайм-аут, аби збити атакуючі пориви суперника. Попри перевагу “атлетів” бердичівляни встигають спробувати і свої сили в атаці, найактивніші у складі гостей Подільник і Гончарук.

14′  Своїй команді у півфіналі не може допомогти вилучений Григор’єв, а тому “East-West” грає лише з однією заміною.

15′ Другий тайм бердичівляни починають з п’ятим польовим, у “атлетів” місце у воротах займає Проценко.

17′ З кожною хвилиною “пального” у гравців “East-West” залишається все менше і менше, лідери атак житомирян поки цим не користуються.

18′ Гості нарешті “розмочили” рахунок: Гончарук протягнув круглого через увесь майданчик, уник підкату Тернового і від стійки загнав круглого у ворота житомирян – 5:1.

19′ Голом на гол відповів Гусак – 6:1.

19′ Невгомонний Гончарук знову рветься в атаку. Цього разу Олександр накрутив двох, але своїх партнерів підстрахував воротар житомирян Проценко.

20′ Поки бердичівляни сперечалися з арбітрами, Яворський оформлює сьому взяття воріт.

20′ Хто зна як би завершився епізод за участі Подгорчука, якби Дмитро швидко прийняв рішення у штрафному майданчику суперника, а наступний удар Гончарука парирував Проценко.

23′ Команди обмінялися голами: Чапський забиває восьмий гол, натомість у бердичівлян спрацювала тактика з п’ятим польовим і Павловський ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у ближній кут воріт “Атлет-Житомир”.

25′ Житомиряни випускають Яворського у ролі п’ятого польового і одразу ж мають момент – Омелянчук з декількох метрів не влучає у ворота.

27′ П’ятим польовим грає Яворський, але Денис не поспішає повертатися у ворота. Та й навіщо, якщо останнього грає Андрій Ткачук.

28′ Заключні секунди півфінального матчу “атлети” проводять на половині суперника, але удар Киришуна прийшовся точно в руки Павловському, а удар Дениса по порожніх воротах був неточним – 8:2 ФК “Атлет-Житомир” крокує до фіналу.

11:00 півфінал Чемпіонату Житомирської області

ФК “ІнБев” – “Енергія”

2′ Перші прицільні постріли у матчі в активі “пивовара” Горла, в обох випадках на місці воротар “Енергії” Гутник.

3′ Знову “ІнБев” в атаці, цього разу м’яч після удару капітана номінальних господарів Левченка проходить в сантиметрах від дальнього кута воріт “енергетиків”.

4′ У схожому стилі пробивав Горло – також повз ворота.

5′ Гравці “ІнБева” все ж досягли свого і Чеберяк замкнув простріл Іванова – 1:0 “пивовари” повели в рахунку.

5′ Коробка одразу ж повинен був подвоювати перевагу “ІнБева”, “енергетики спільними зусиллями відбили удар Віталія.

6′ Тренер “Енергії” Микола Подранний вгадав із тайм-аутом: не встигла поновитися гра, як Слюсар потужним пострілом прошив воротаря “ІнБева” Євтушка.

7′ Яцковець привчив нас до класних дальніх пострілів у дев’ятку, цього разу гол у Ігоря вийшов не таким ефектним, зате важливим – 2:1 “Енергія” попереду.

8′ “ІнБев” також вгадав із тайм-аутом, пивовари забили у схожому стилі з першим м’ячем, цього разу на вістрі атаки опинився Іванов.

9′ Чеберяк! За мить після голу Сергій опинився першим на добиванні перед порожніми воротами, але не впорався з хвилюванням і запустив круглого “по горобцях”.

10′ Команди обмінялися жовтими картками, попередження у пасиві “енергетика” Тарасюка і “пивовара” Івановського. Тим часом “ІнБев” назбирав п’ять фолів, у “Енергії” два.

11′ “Пивовари” отримують дабл-пенальті у власні ворота, але Петренко “з точки” не перегав Євтушка, а у відповідь господарі розігнали  контр-атаку і Левченко виводить “ІнБев” вперед – 3:2.

13′ Слюсар заробляє черговий фол, цього разу Максимчук з другої спроби реалізовує 10-метровий удар й відновлює паритет у матчі. Одразу ж Погорілець, знаходячись на лавці запасних, отримує червону картку за нецензурну лайку на адресу арбітра, опісля чого за командою президента ФК “ІнБев” Костянтина Кожанова “пивовари” у повному складі покидають майданчик.

Таким чином ФК “ІнБев” знімається зі змагань, “East-West” автоматично стає бронзовим призером і отримує путівку на Кубок Регіонів, який відбудеться у Сумах наприкінці березня, а за путівку на Всеукраїнський фінал посперечаються “Атлет-Житомир” та “Енергія”.

12:50 Фінал Чемпіонату Житомирської області

ФК “Атлет-Житомир” – “Енергія” 3:3 (по пен. 1:2)

Голи: Чапський 13, 28; Коваль 25; – Тарасюк 12; Слюсар 13; Максимчук 17;

Попередження: Зорник, Киришун, Ткачук, Чапський – немає

Вилучення: Борисюк – немає

2′ Чапський зупиняє прорив гравця “Енергії” Базя ціною жовтої картки і “енергетики” одразу ж мають момент, але капітан “Енергії” Максимчук пробиває по центру воріт – Зорник на місці.

3′ Ініціативою поки володіють гравці “Енергії”, воротар гостей Зорник вимушений регулярно вступати у гру після пострілів Петренка, Базя і Слюсара.

6′ Знову Зорник рятує “атлетів”, цього разу Вадим зупиняє удар Тарасюка.

6′ На гравця “Атлет-Житомир” Киришуна жовта картка позитивно вплинула і за мить Роман підчатував обрізку суперника в захисті, однак пробити голкіпера Гутника не зумів.

8′ “Енергетики” збавили оберти в атаці, хоча й все ще грають першим номером, частково відтворюючи сценарій вчорашнього протистояння з ФК “Атлет-Житомир” у групі.

9′ Борисюк сьогодні в ударі, Володимир заробив для “атлетів” небезпечний штрафний, але удар був заблокований, а з добиванням Чапського впорався Гутник.

11′ Два моменти у “атлета” Гусака: спочатку Роман пробив поруч зі стійкою, а за декілька секунд у ближньому бою не зумів переграти воротаря “Енергії” Гутника.

12′ Не забиваєш ти – забивають тобі – Тарасюк прибирає на перекаті суперника і не залишає шансів воротарю Зорнику – 1:0.

12′ Не встигли “енергетики” відійти від святкування, як Чапський зрівнює рахунок. У наступній атаці за справу береться один із лідерів “Енергії” Слюсар – удар Сергія у ближній кут “атлети” не розгадали і “енергетики” знову попереду 2:1.

17′ Поки “атлети” думали з чого почати другий тайм капітан “Енергії” Максимчук відправив у ворота “атлетів” третій гол.

19′ На відміну від першого тайму емоції у команд поменшало, “атлети” з перемінним успіхом намагаються перехопити ініціативу, та поки що безуспішно.

23′ Зорник! Мега-сейв від Вадима після удару Тарасюка.

24′ “Атлети” пішли грати з п’ятим польовим, незвично бачити Коваля у кофті п’ятого гравця.

24′ Господарі мало не поплатилися за обрізку за гри у чисельній більшості, “атлетів” пробачив Слюсар.

25′ Тактика “атлетів спрацювала – Коваль відроджує інтригу в матчі.

26′ Гравці “Атлет-Житомир” не відмовились від обраної тактики, однак як тільки у рамку повернуся Зорник, то встиг врятувати свою команду від голу після пострілу Петренка.

26′ Чапський марнує забійний момент “атлетів” і хибить з декількох метрів. Удар Коваля також проходить повз ворота.

28′ Чапський!!! За 13 секунд до сирени Іван не хибить і зрівнює рахунок.

28′ Команди готуються до серії післяматчевих 6-метрових ударів.

28′ Омелянчук та Коваль не забивають у серії пенальті, тоді як “енергетики” б’ють влучно – вітаємо “Енергію” з перемогою у Чемпіонаті Житомирської області.