Недільна програма матчів Вищої та першої ліг Чемпіонату м. Житомира включала у себе 10 матчів, а разом із технічними паузами і навколофутзальними моментами затягнулася майже на 13 годин, встановивши тим самим рекорд тривалості ігрового туру.

У центральному протистоянні Вищої ліги “Енергія” по ходу матчу з “ІнБевом” двічі вела в рахунку, але у підсумку зазнала поразки 3:4, героєм “ІнБеву” став Марцун, який на заключних хвилинах матчу оформив дубль. У іншому топовому матчі третього туру “Коростень” хоча і забив тричі, все ж поступився “атлетам” з рахунком 5:3. +4 забитих м’ячі у матчі з “ГазМясом” дозволили “Грантеху” обійти у турнірній таблиці за додатковими показниками “ІнБев”.

Свої перші перемоги у сезоні святкувала “Форца” та юнаки “Візажу-Полісся”. Гравці “Форци” у напруженому матчі лише під завісу матчу зуміли здолати опір дебютанта Вищої ліги “Персея”, а “Візаж-Полісся” відвантажив у ворота “Медика” вісім м’ячів.

«Енергія» – ФК «ІнБев» 3:4 (1:1)

Голи: Єлісєєв 3, ++25; Слюсар 23; – Івановський 14; Кожанов 20; Марцун ++26, 27;

Попередження: Єлісєєв – Самчик

Вилучення: немає – Горло

ФК «Атлет-Житомир» – «Коростень» 5:3 (2:0)

Голи: Коваль 12; Борисюк 14; Омелянчук 25; Гусак 26; Чапський 26; – Черепанський 17; Скорода 27, -28, 28;

Попередження: Чупринський – немає

Не встигла хвилинна стрілка зробити двох обертів, як «Грантех» після влучного пострілу Орлика повів у рахунку. А якби не сейв голкіпера господарів Даценка, Островський міг одразу ж зрівнювати рахунок у матчі. Однак голу не сталося, а опісля футзалісти «Грантеха» остаточно заволоділи ініціативою. Та попри це, гості мали свої нагоди біля чужих воріт: всередині тайму небезпечних ударів завдали Андрій Романюк з Островським. До слова, Андрій мав свою нагоду і наприкінці тайму, коли вирвався «на побачення» з воротарем «Грантеху» Даценком, але переграти Євгена не зумів.

Тактика швидкого голу спрацювала у «Грантеха» і у другому таймі, дубль в активі Орлика. Згодом дубль оформив і капітан «Грантеха» Шмайхель, а тим часом гравці «ГазМясу» продовжували безуспішно атакувати ворота суперника. Нарешті розмочити рахунок вдалося Дмитру Романюку, але смак забитого голу зіпсував Трибель, який за лічені секунди вп’яте вразив ворота «ГазМясу». Як виявилося, гол Олександра став заключним у матчі – 5:1 «Грантех» продовжує погоню за лідерами.

«Медик» – СК «Візаж-Полісся» 2:8 (2:3)

Голи: Любченко 6; Когут 8; – Розпотнюк 3; Олексюк 11, 24, 26; Виговський 12; Невмержицький 19, 22, 28;

Попередження: немає – Чорновол

У звітному матчі капітан СК «Візаж-Полісся» Розпотнюк продовжив власну традицію класних голів із дальньої дистанції. Цього разу влучний постріл Олександра залишив не при справах голкіпера «Медика» Костюкова. На гол Розпотнюка «медики» відповіли за три хвилин, найкраще у ситуації на підступах до воріт гостів розібрався Любченко. Не менш класним вийшов удар Когута зі штрафного, який призвів до другого взяття воріт гостів. Проте юнаки «Візаж-Полісся» не опустили руки і ще до перерви не лише зрівняли рахунок зусиллями Олексюка, а й вийшли вперед після дальнього пострілу Виговського.

Усі спроби господарів вирівняти гру у другому таймі завершились невдачею, тоді як підопічні Шиманського пристосувалися до гри на контр-атаках і на 19-й хвилині знову забили, гол на рахунку Невмержицького. Другий гол Віталія й підсумковий четвертий пропущений змусив «медиків» грати у п’ять польових, але вплинути на гру господарі так і не змогли, пропустивши ще стільки ж: по хет-трику оформили Олексюк із Невмержицьким.

Перша ліга

Впевненої ходи у першій лізі набрав “Штурм-Полісся”, цього разу до своєї скарбнички олевчани поклали чотири залікових пункти й наразі з 8 очками лідирують у турнірній таблиці. На один пункт відстають “ЖВІ ім. Корольова” та “Галант”, які у третьому турі здобули синхронні перемоги й мають по матчу в запасі.  Дебютна перемога у сезоні дозволила “Штурму” піднятися на шосту сходинку, попереду головний “камбекер” першої ліги ФК “ІнБев-2” і “Квара”, яка все ще в пошуках своєї гри.

«Актив-Агро» – ФзК «Штурм» 2:5 (1:2)

Голи: Сидоренко 7, 20; – Ананченко 9, 9; Сохацький 15; Тимощук 18; Овчаров 25;

Попередження: немає – Овчаров

У першому матчі неділі ФзК «Штурм» екзаменував новачка першої ліги «Актив-Агро». Хоча небезпечнішими в атаці були гравці «Штурму», першими забили господарі. Це Сидоренко після декількох невдалих спроб нарешті вирвався на ударну позицію і відкрив рахунок у матчі. З таким розвитком подій не погодився Ананчеко. Олександр спочатку зрівняв рахунок, а у наступній атаці елегантно прокинув круглого повз голкіпера «Актив-Агро» Коломійця – 2:1.

Другий тайм почався із нереалізованого моменту того-таки Ананченка, але замість хет-трику Олександра глядачі стали свідками голу Сохацького, який у першому таймі все ніяк не міг знайти свою гру. На куражі гості побігли забивати четвертий м’яч, що за три хвилини вдалося Тимощуку, гольова передача в активі Сохацького. В атаці у «Актив-Агро» вся гра йшла через Сидоренка, але зусиль одного Олександра було замало для виправлення ситуації. Втім, як не тримали Сидоренка гості, Олександр ще одного разу все ж вразив ворота «Штурму», а крапку у звітному матчі поставив Овчаров – 5:2 перемога «Штурму».

«Штурм-Полісся» – ФК «ІнБев-2» 4:4 (3:2)

Голи: Попович 5, 7; Новак 11, 16; – Гурківський 12, 13; Цапун 26; Голеня 26;

Попередження: Попович – Цапун, Гурківський, Прищепа

Вилучення: немає – Прищепа

Житомиряни почали звітний матч першим номером, але примудрилися першими пропустити від Поповича. Віталій не зупинився на досягнутому і невдовзі, опинившись першим на добиванні, відправив у ворота «ІнБев-2» другий м’яч. А поки гості збиралися з думками, Новак підчатував помилку суперника і відправив у ворота «ІнБев-2» третій м’яч. Лише після цього житомиряни включилися у гру. На дубль олевчанина Поповича у складі господарів відповів Гурківський. Особливо класним вийшов другий гол Івана, яким він зняв павутиння з дев’ятки воріт «Штурм-Полісся».

Свої плани на камбек житомиряни відклали на другий тайм, але вочевидь бойовий настрій розгубили у перерві і на 16-й хвилині пропустили вчетверте. Гості цілком контролювали хід матчу й грали по рахунку, на руку олевчанам зіграло і вилучення гравця «ІнБев-2» Прищепи. Протягом двох хвилин воротар ФК «ІнБев-2 крутився, як білка в колесі, але втримав свої ворота на замку, а олевчани чисельну перевагу так і не використали. У надії врятувати матч житомиряни влаштували справжній штурм воротам суперника і у підсумку зуміли вирвати нічию. Спочатку Цапун звів відставання своєї команди до одного м’яча, а за дві секунди до фінальної сирени господарі розіграли кутовий і Голеня потужним пострілом під поперечку встановив остаточний рахунок у матчі – 4:4.

«ЖВІ ім. Корольова» – «Авіатор» 4:1 (3:0)

Голи: Дзюба 7; Поляков 8; Сичевський 25; – Бондарець Р.21; Голуб аг 12;

Попередження: Гордійчук – Міщук, Хіміч Р., Хіміч О.

Команди зі стартових хвилин увімкнули високі швидкості наслідком чого стали регулярні гольові моменти біля обох воріт. Один із них підопічні Гусака перетворили у гол Дзюби. А на восьмій хвилині господарі подвоїли свою перевагу, класну комбінацію в один дотик влучним пострілом завершив Поляков. Тим часом удари «авіаторів» особливої небезпеки воротам «ЖВІ ім. Корольова» не становили, а коли гості й підбиралися до воріт суперника, на місці був голкіпер Кириленко. На перерву господарі все ж пішли з перевагою у три м’ячі, масована атака гравців «ЖВІ ім. Корольова» завершилась автоголом Голуба. Свій найреальніший шанс «авіатори» мали наприкінці тайму, але Прокопчук у ближньому бою не зумів переграти воротаря Кириленка.

У другому таймі господарі грали по рахунку: контролювали гру і практично не підпускали суперника до власних воріт. За п’ять хвилин до кінця матчу гості прийняли рішення грати з п’ятим польовим і майже одразу Руслан Бондарець відквитав один м’яч. «Авіатори» не відмовились від обраної тактики, втім на більше не спромоглися, а наостанок пропустили вчетверте.

«Інтертелеком» – «Штурм-Полісся» 0:3 (0:0)

Голи: Новак 18; Бобровнік 19; Попович 22;

Попередження: Сенько, Окрушко – немає

У першому таймі звітного матчу команди зосередились на боротьбі за територіальну перевагу, а тому і вболівальників у залі ФОКу не особливо балували гольовими моментами. Порушити безголову мовчанку опонентам нарешті вдалося у другій половині матчу. Так на 18-й хвилині олевчани розігнали контр-атаку, на вістрі якої опинився їхній капітан Новак – 1:0. А поки гравці «Інтертелекому» вигадували план для виправлення ситуації, Бобровнік, елегантно перекинувши воротаря господарів Машкова, подвоїв перевагу своєї команди. Забивати третій м’яч «Штурм-Полісся» повинен був Попович, але Віталій дивовижним чином не влучив у порожні ворота. Однак воротар «Інтертелекому» все ж змушений був виймати третій м’яч з сітки власних воріт – Попович виправився за свій промах. Господарі в атаці нічого путнього так і не придумали, а тому 3:0 перемога «Штурм-Полісся» й додому олевчани повертаються з чотирма набраними очками.

«Квара» – «Галант» 3:5 (2:2)

Голи: Гавришенко 5; Нікітенко 9; Горбачевський 18; – Безверхий 2; Слинько 7, 18; Тарасюк 21; Кульбака 25;

Попередження: Нікітенко, Гавришенко – Безверхий, Кульбака

З чого почалась неділя, тим і закінчилась: тривалу програму матчів 5 листопада завершувала дуель першолігових «Квари» і «Галанту». У звітному матчі все почалося з голу іменинника у складі «Галанту» – Безверхого. Як виявилося, Вадим лише поклав початок гольовій перестрілці. Так на гол Бехверхого «Квара» відповіла результативним ударом Гавришенка, та й на гол Слинька у господарів знайшлася відповідь  в особі Нікітенка. Команди продовжили грати на зустрічних курсах, але вже без голів, зберігши результативні удари на другу половину матчу.

На відміну від першого тайму, у другій 13-хвилинці командам знадобилося більше часу на голи. Тепер уже «Галант» був у ролі наздоганяючих після класного пострілу Горбачевського у дев’ятку. Втім, Слиньку вистачило лічених секунд аби повернути все у звичне русло – нічия 3:3. А ще за три хвилини господарі дали занадто багато часу Тарасюку прицілитися і підготувати удар, а тому постріл у Андрія вийшов сильним і головне влучним – 4:3. Гравці «Квари» перехопили ініціативу й кинули всі сили на заключні хвилини матчу, протягом яких влаштували справжню осаду воріт «Галанту». І хоча господарі мали усі шанси врятувати бодай нічию, свої нагоди так і не використали, тоді як Кульбака чергову помилку у захисті «Квари» не пробачив.