Ігровий тур у групі А було розподілено на два дні. У суботу «Грифон» у матчі з «Олесаною» сам собі придумав проблеми щоб потім їх героїчно вирішити зусиллями Сілецького, а FC «Mint» у не менш драматичному протистоянні здолав «Joystick». Погоню за «Грифоном» у турнірній таблиці продовжує «Anserglob», який свою недільну гру у «Форци-Фортуни» виграв з рахунком 3:1. А от інший фаворит групи А «ЖДТУ» задовольнився лише нічиєю у матчі з «Імпекс-Граніт», рятівний гол на рахунку Кравчука.

«Олесана» – «Грифон» 4:6 (4:1)

Голи: Сога 3, 6, 9; Криворучко 10; – Ковбан 7, 21; Гусар 19; Сілецький 22, 23, 24;

Попередження: немає – Борисов, Мхітарян

Перший гол у матчі організували господарі: Сога дограв епізод до кінця і відкрив рахунок у матчі. Гравці «Грифону» заволоділи ініціативою й взялися обстрілювати ворота «Олесани». Та попри всі старання гостів воротар господарів Галушко усі небезпечні моменти біля своїх воріт нівелював. Чи не найкращу нагоду забити змарнував Сілецький, але і цього разу рахунок залишився незмінним. Попри атаки «Грифону» забила «Олесана»: після декількох стійок і поперечок Сога подвоїв перевагу своєї команди. Нарешті пробити воротаря господарів зумів Ковбан, а реалізуй Борисов свій момент, підопічні Островського могли зрівняти рахунок у матчі. Але Сергій не забив, тоді як надактивний Сога свою нагоду реалізував. А на перерву команди пішли за рахунку 4:1, Криворучко дальнім пострілом зняв павутину з дев’ятки воріт «Грифону».

Відверто проваливши перший тайм, гості взялися виправляти ситуацію вже у другій половині матчу. Однак, час спливав, футзалісти «Грифона» невпинно атакували, але рахунок на табло залишався незмінним. Переломною для гостів стала 19 хвилина, коли Гусар нарешті відквитав один м’яч. Футзалісти «Грифону» пішли грати з п’ятим польовим й за дві хвилин знову вразили ворота «Олесани». Опісля за справу взявся Сілецький: два влучних постріли Вадима з-за меж штрафного майданчика призвели до двох красенів-м’ячів і уже «Грифон» вів у рахунку. Той-таки Сілецький і поставив крапку у матчі, вразивши уже порожні ворота «Олесани» – 6:4 неймовірний камбек «Грифона».

«Joystick» – FC «Mint» 3:4 (2:3)

Голи: Повніч 11, 20; Поліщук 6; – Кужіль 2, 15; Синицький 4; Березовський 10;

Попередження: Кіндрук, Поліщук – немає

У другому суботньому матчі у залі «Динамо» зійшлися дебютанти турніру: «Joystick» і FC «Mint». У битві дебютантів першими у гру включилися гравці FC «Mint», які до п’ятої хвилини зусиллями Кужіля та Синицького забезпечили своїй команді перевагу у два м’ячі. Забивши два голи, гості заспокоїлись, чим одразу ж скористалися футзалісти «Joystick». Поліщук відквитав один м’яч, а опісля господарі взялися марнувати свої моменти біля воріт FC «Mint».  Як потрібно реалізовувати нагоди показали гості: Синицький зіграв у відборі й знайшов пасом Березовського – 3:1. Щоправда, цього разу на відповідь господарям знадобилося значно менше часу, гол в активі Повніча.

У плани господарів відігратися у другому таймі втрутився Кужіль, який відправив у їхні ворота четвертий гол. Футзалісти «Joystick» з подвійним завзяттям взялися штурмувати ворота суперника, але у заключній стадії атаки їм постійно бракувало то влучності, то удачі. Після двох поспіль стійок Повнічу нарешті вдалося скоротити розрив у рахунку, але на цьому звитяги гравців «Joystick» навіть попри фінальний штурм, закінчилися.

«Anserglob» – «Форца-Фортуна» 3:1 (2:0)

Голи: Шпінь 5; Городнюк 11; Біденко 13; – Трофимов 16;

Попередження: Городнюк – Чистяков

«Імпекс-Граніт» – «ЖДТУ» 2:2 (1:1)

Голи: Устинов 4, 20; – Виговський 9, Кравчук 22;

Попередження: Дідківський – немає

У групі В «Дангард» демонструє 100%-й результат, у 3 турі команда з Тетерівки розгромила вихованців ДЮСШ «Полісся». До третьої поспіль перемоги були близькими і гравці «ЖЛГЗ», яким не вистачило лічених секунд аби втримати перемогу у матчі з «Левковом». Мировою завершилось протистояння «Левів KROSCHU» з «Савсервіс-Персей-2», а у дербі СК «Імпульс» та ФСК «Роял сіті» все вирішив дубль лідера «Роял сіті» Черновола, який дозволив його команді піднятися на третє місце в турнірній таблиці.

«Леви KROSCHU» – «Савсервіс-Персей-2» 2:2 (1:0)

Голи: Гайдай 6; Бенедюк 19; – Поліщук 14, Поліщук аг 14;

Попередження: немає – Поліщук

СК «Імпульс» – «Роял сіті» 1:2 (0:0)

Голи: Ходоровський 21; – Черновол 20, 21;

Попередження: Ходоровський – Черновол

«ДЮСШ» – «Дангард» 2:8 (1:4)

Голи: Круць 15; Селезньов 12; – Ковбасюк 2; Булуй 6, 11; Лепахін 7, 13, 19; Мазуренко 23; Свінціцикий 24;

Попередження: Соболь, Селезньов – немає

«Левків» – «ЖЛГЗ» 2:2 (1:1)

Голи: Федотов 5, -21; Гаврилюк 24; – Паламарчук 6; Гапчук 23;

Попередження: немає

Вилучення: Дворнін – немає