“Грантех” продовжує радувати житомирських поціновувачів футзалу ефектними голами. Цього разу рейтинг топ-голів Вищої ліги поповнив Ничипоренко зі своїм феноменальним пострілом у дальню дев’ятку воріт “ІнБева”. І хоча цей гол дозволив “Грантеху” піти на перерву за мінімальної переваги, другий тайм був за підопічними Соколовського – перемога чинного Чемпіона 2:1. Два м’ячі забили і “Енергетики” у ворота ФК “Атлет-Житомир”, лідери “Енергії” Слюсар з Єлісєєвим принесли перемогу своїй команді у центральному матчі туру з рахунком 2:0.

Поки що у пошуках своєї гри знаходяться “медики” з “ГазМясом”: перші зазнали поразки від “Коростеня”, а у дербі новачків Вищої ліги перемогу святкував “Персей”. У заключному матчі туру ФзК “Форца” не залишила шансів юнакам СК “Візаж-Полісся” – розгромні 6:1 для підопічних Шиманського.

«Грантех» – ФК «ІнБев» 1:2 (1:0)

Голи: Ничипоренко 14; – Левченко 16; Федорченко 20;

Попередження: немає – Марцун, Федорченко

ФК «Атлет-Житомир» – «Енергія» 0:2 (0:0)

Голи: Слюсар 24; Єлісєєв 25;

Попередження: Киришун, Гусак – Гутник, Яцковець

«Медик» – «Коростень» 2:5 (0:1)

Голи: Безпрозванний 22; Трохліб 28; – Миколайчук 8, 25; Джус 19; Гаєвський 23; Козаренко 27;

Попередження: Трохліб – Мартинович

Протягом першого тайму коростенці з «медиками» успішно підтримували заданий темп з попереднього матчу, а тому і глядачам у залі ФОКу ніколи було нудьгувати. Обмежившись ліченими хвилинами на розвідку, коростенці взяли гру під власний контроль і почали підбирати ключі до воріт суперника. З огляду на такий розвиток подій гол коростенців, який влетів у ворота житомирян всередині тайму, був цілком логічним.

«Медики» ще у першому таймі награли на свій м’яч, однак забити гол господарі спромоглися уже у другому таймі, влучний постріл в активі Безпрозванного. Однак, Сергій лише скоротив розрив у рахунку, адже до цього Джус відправив у ворота житомирян другий м’яч. На цьому звитяги господарів закінчилися, адже у подальшому «медики» продовжили пропускати. Так до фінальної сирени воротар «Медика» Костюков ще тричі був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт. З кожним пропущеним м’ячем надія господарів на позитивний результат згасала, а моменти біля воріт коростенців виникали все рідше і рідше. Не допомогли врятувати матч житомирянам ні чисельна перевага, ні гол Трохліба – поразка «Медика» 5:2.

«Персей» – «ГазМяс» 4:2 (2:1)

Голи: Дорош 3, 19; Балажкевич 4; Малий 18; – Михайленко 12; Островський 23;

Попередження: Малий – Романюк Д.

Господарі видали надактивний стартовий відрізок: спочатку лідер «Персея» Дорош феноменальним дальнім пострілом поцілив точно у дев’ятку воріт «ГазМясу», а за мить Балажкевич подвоїв перевагу своєї команди. Поступово гості прийшли до тями і взялися виправляти ситуацію на майданчику. А поки футзалісти «ГазМясу» розробляли план наступу, підопічні Малого були близькими до чергових голів, але удар Дороша зупинила поперечка, а Балажкевич свій вихід віч-на-віч не реалізував. Тим не менше, ще до перерви гості зуміли відквитати один м’яч, влучний дальній постріл на рахунку Михайленка.

У другому таймі Дорош продовжував тероризувати захист суперника, але попри усі спроби Олександра автором третього голу став граючий тренер «Персея» Малий. Дорош все ж оформив у звітному матчі дубль й тим самим довів перевагу своєї команди до трьох м’ячів. У перерві між голами господарів гравці «ГазМясу» створювали небезпечні моменти біля воріт суперника, двічі обстріляли каркас воріт «Персея» і лише після цього забили. Гол Островського стався на 23-й хвилині, однак за час, що залишався до завершення матчу, футзалісти «ГазМясу» як не старалися, а на більше не спромоглися – п’ята поспіль поразка «Газмясу».

СК «Візаж-Полісся» – ФзК «Форца» 1:6 (0:3)

Голи: Олексюк 16; – Меліченко 1, 21; Дзюба 5; Ковпак 9; Оніщук 20; Іванов 25;

Попередження: немає – Дзюба

Меліченко уже на першій хвилині вивів «Форцу» вперед, а ще за чотири оберти секундної стрілки Дзюба нарешті відкрив лік своїм забитим м’ячам у Вищій лізі – 2:0. На цьому проблеми для юнаків СК «Візаж-Полісся» не закінчились, адже гра в атаці у підопічних Шиманського не клеїлась, а до всього ще й Ковпак дальнім пострілом поцілив точно у кут воріт господарів – 3:0.

Якби не впевнена гра воротаря СК «Візаж-Полісся» Гасанова, на початку другого тайму гравці «Форци» повинні були доводити свою перевагу до чотирьох м’ячів. Втім, як не старався Рауф, а м’ячі у його ворота продовжили влітати, почергово у воротах СК «Візаж-Полісся» розписалися Оніщук та Меліченко. Господарям все ж вдалося скоротити розрив у рахунку, гол до свого активу записав найактивніший у складі юнаків СК «Візаж-Полісся» Олексюк. Наостанок гравці «Форци» змарнували ще декілька гольових нагод, а у підсумку святкували перемогу з рахунком 6:1, крапку у матчі поставив багаторічний капітан та ідейний натхненник «Форци» Григорій Іванов.

Перша ліга

50/50 – таким видався дебют для вихованців ДЮСШ “Полісся” у першій лізі м. Житомира. У суботу юні футзалісти видали неймовірний матч із  ФзК “Штурм” 5:5, а у неділю нічого не зуміли протиставити гравцям “ЖВІ ім. Корольова” – поразка 10:3. До слова, саме ДЮСШ “Полісся” зіграла ключову роль у боротьбі за третє місце: втрата очок “Штурмом” дозволила “ЖВІ ім. Корольова” закріпитися на третій сходинці турнірної таблиці.

А поки “Галант” після розгромної перемоги над “Інтертелекомом” продовжує погоню за олевським “Штурм-Полісся”, “Квара” нарешті перемогла. У звітному турі Кварацхелія і Ко, програючи після першого тайму “Авіатору” 2:0, завдяки двом точним пострілам Євдощука зуміли переломити хід матчу і  святкували перемогу з рахунком 6:2. Поразкою “авіаторів” одразу ж скористався новачок першої ліги “Актив-Агро”, який у важкому матчі з “ІнБев-2” вистояв перемогу.

«Актив-Агро» – ФК «ІнБев-2» 2:1 (1:0)

Голи: Гаврилюк 10; Ільчук 16; – Гурківський 21;

Попередження: Вишневський, Сидоренко, Гаврилюк – Голеня

ФзК «Штурм» – ДЮСШ «Полісся» 5:5 (4:4)

Голи: Ананченко 3, 17; Сохацький 7, 9; Тимощук 11; – Скалацький 6, 18; Кравець 8; Вознюк 9, 10;

Попередження: Штоюнда, Сохацький, Говорадло – Скримінський, Слободенюк, Кравець

Вихованці ДЮСШ «Полісся» розпочинали сезон у футзальній першості матчем із ФзК «Штурм». Розпочали матч номінальні гості невдало, пропустивши уже на третій хвилині від Ананченка. Юні футзалісти «Полісся» відповіли нереалізованим моментом Гаврилюка, а невдовзі підчатували помилку суперника у захисті й відновили паритет. Ще за дві хвилин підопічні тренерського дуету Романов-Горюхін розіграли класну комбінацію в один дотик, на вістрі якої опинився Кравець – 2:1. Недооцінка суперника зіграла з гравцями «Штурму» злий жарт, наслідком якого став дубль Вознюка. Рятувати становище для господарів взялися Сохацький із Тимощуком, які спільними зусиллями до перерви спромоглися ліквідувати відставання своєї команди.

У другому таймі Ананченко із Скалацьким продовжили футзальні «гойдалки», опісля чого команди взяли паузу. Забивши 10 голів на двох, опоненти влаштували ярмарку марнотратства, почергово створюючи і успішно марнуючи свої моменти біля воріт один одного. Футзалісти «Штурму» спробували вирвати перемогу з допомогою фінальної осади на ворота суперника, але безуспішно. Попри це господарі могли і зовсім програти, реалізуй вихованці ДЮСШ бодай один зі своїх моментів. У підсумку надрезультативний перший тайм, який змінився масою змарнованих гольових нагод у другій половині матчу завершився бойовими 5:5.

«Інтертелеком» – МФК «Галант» 2:9 (0:3)

Голи: Войналович 23, +25; – Левчук 5, 9, 17, 26; Бенедицький 8, 15; Тарасюк 14; Кульбака 20, 22;

Попередження: немає

Вилучення: Мишков – немає

Зі стартових хвилин матчу лідери «Галанту» Бехверхий із Тарасюком настільки завантажили роботою воротаря «Інтертелекому» Кірейчикова, що Андрію ніколи було і в гору глянути. Кірейчиков рятував свою команду до п’ятої хвилини, а капітулював після удару Левчука. Після цього у «Галанту», що називається «пішло» і протягом двох хвилин гості зусиллями Бенедицького і Левчука довели рахунок до 3:0. А поки гравці «Галанту» забивали, футзалісти «Інтертелекому» знаходилися у пошуках власної гри.

Негаразди для господарів продовжились і у другому таймі. Все почалося з вилучення другого воротаря Мишкова, а коли Кірейчиков повернувся у рамку, то продовжив виймати м’ячі з сітки власних воріт. До середини тайму їх у підсумку назбиралось шість і лише після цього підопічні Воловня поступилися ініціативою супернику. Майку лідера у складі «Інтертелекому» приміряв на себе Войналович, який під завісу матчу оформив дубль, на що влучними пострілами відповіли гравці «Галанту» Левчук та Кульбака – 9:2 розгромна перемога «Галанту».

«Авіатор» – «Квара» 2:6 (2:0)

Голи: Корольов 3; Горкавчук 6; – Євдощук 10, 18; Гавришенко 20; Горбачевський 22, 24; Нікітенко 24;

Попередження: немає – Нікітенко

ДЮСШ «Полісся» – «ЖВІ ім. Корольова» 3:10 (1:6)

Голи: Скримінський 8; Мацько 22; Скалацький 23; – Поляков 2, 8, 26; Поліщук 4, 10, 18; Дзюба 10, 13, 14, 14;