П’ятого грудня у житомирському Динамо розпочалися матчі XVII Чемпіонату України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній. За звання Чемпіона посперечаються 16 команд з усієх України.

5 грудня

Група А

Житомиробленерго – Київобленерго 5:1 (2:1)

Голи: Базь 5; Слюсар 10; Юрченко 21; Петренко 22; Василюк 30; – Ковальчук 7;

Попередження: немає – Абрамчук

ПЕЕМ “ЦЕК” – Львівобленерго 0:5 (0:2)

Голи: Кузів 4; Любуська 6, +25, 26; Тимчишин 30;

Попередження: немає – Дорош, Перейма

Група В

Прикарпаттяобленерго – Чернігівобленерго 6:0 (2:0)

Голи: Слободян 5, 29; Матвієнко 13; Ковінський 21; Ковцун 23, 24;

Попередження: немає

Харківобленерго – Полтаваобленерго 0:0

Попередження: Федотов – немає

Група С

Чернівціобленерго – Хмельницькобленерго 2:0 (2:0)

Голи: Маковійчук 6; Рибак 14;

Попередження: немає – Романов

Волиньобленерго – Рівнеобленерго 0:2 (0:0)

Голи: Павлів 27; Романюк 30;

Попередження: Назарчук, Банера – Лозян

Вилучення: немає – Ткачик

Група D

Сумиобленерго – Одесаобленерго 0:0

Попередження: Коваленко – немає

Херсонобленерго – Кіровоградобленерго 4:2 (3:1)

Голи: Малий 9, 11, 18; – Заленіус 1 аг, 8, 22;

6 грудня

Група С

Чернівціобленерго – Рівнеобленерго 2:0 (1:0)

Голи: Маковійчук 3; Рибак 30;

Попередження: Маковійчук, Дележа – Паршиков

Хмельницькобленерго – Волиньобленерго 2:2 (1:0)

Голи: Гарієвський 8; Шостак 29; – Назарук 17; Ятчук 22;

Попередження: немає

Вилучення: немає – Козачок

Група D

Сумиобленерго – Кіровоградобленерго 0:1 (0:0)

Голи: Андрієнко +29;

Попередження: Жук, Слюсар, Коваленко – Андрієнко, Заленіус

Одесаобленерго – Херсонобленерго 1:4 (1:2)

Голи: Симчук 12; – Гладкий 1, 13; Муковозов 24; Радченко 25;

Попередження: Ляхович, Азерлян – немає

Група А

Житомиробленерго – Львівобленерго 5:2 (1:2)

Голи: Максимчук 1, 22; Тарасюк 16; Юрченко 25; Базь 26; – Кузів 5; Лобуська 10;

Попередження: немає – Федор

Київобленерго – ПЕЕМ “ЦЕК” 8:1 (4:1)

Голи: Абрамчук 1, 11; Шолойко 9, 20;  27; Ковальчук 10, 23; Крученюк 19; – Козоброд 13;

Попередження: немає – Лубенський

Вилучення: Присяжнюк – немає

Група В

Прикарпаттяобленерго – Полтаваобленерго 1:1 (1:1)

Голи: Слободян 10; – Крівченко 15;

Попередження: немає

Чернігівобленерго – Харківобленерго 0:2 (0:1)

Голи: Глутович 14; Мосмолець 18;

Попередження: Юрченко – немає

7 грудня

Група А

Житомиробленерго – ПЕЕМ “ЦЕК” 7:1 (3:1)

Голи: Юрченко 4, 10; Добровінський 8, 27; Петренко 23; Яцковець 24; Пінчук 29; – Козоброд 12;

Попередження: немає

Львівобленерго – Київобленерго 1:0 (0:0)

Голи: Дорош 28;

Попередження: немає – Ковальчук

Група В

Прикарпаттяобленерго – Харківобленерго 2:0 (2:0)

Голи: Слободян 7; Канюк 14;

Попередження: немає

Полтаваобленерго – Чернігівобленерго 3:0 (2:0)

Голи: Ходенко 7; Олійник 10; Крівченко 23;

Попередження: немає

Група С

Чернівціобленерго – Волиньобленерго 5:1 (2:0)

Голи: Тодорович 12; Дележа 15; Маковійчук 17, 28; 29; – Ятчук 23;

Попередження: немає – Курасевич

Рівнеобленерго – Хмельницькобленерго 1:0 (0:0)

Голи: Паршиков 26;

Попередження: немає

Група D

Сумиобленерго – Херсонобленерго 3:1 (0:0)

Голи: Оксак 18; Слюсар 29; Смолінський 30; – Муководов 17;

Попередження: Хабовець – немає

Кіровоградобленерго – Одесаобленерго 0:0

Попередження: немає

Плей офф, 1/4 фіналу

Житомиробленерго – Рівнеобленерго 5:0 (3:0)

Голи: Слюсар 1; Єлісєєв 5, 17, 22; Тарасюк 11;

Попередження: Максимчук – Романюк

Чернівціобленерго – Львівобленерго 5:0 (4:0)

Голи: Пислар 9; Маковійчук 12, 18; Рибак 13; Ткачук 15;

Попередження: немає – Кузів

16:30 Прикарпаттяобленерго – Сумиобленерго 3:1 (2:0)

Голи: Краєвський 1; Канюк 13; Слободян 29; – Коваленко 27;

Попередження: Кавіпецький – немає

17:15 Херсонобленерго – Полтаваобленерго 1:0 (1:0)

Голи: Радченко 2;

Попередження: Радченко – Олійник

8 грудня

1/2 фіналу Житомиробленерго – Прикарпаттяобленерго 5:1 (3:0)

Голи: Єлісєєв 2, ++15, 28; Юрченко 13; Петренко 23; – Ковцук 16;

Попередження: немає – Слободян

1/2 фіналу Чернівціобленерго – Херсонобленерго 4:4 (0:4) по пен. 3:2

Голи: Дележа 26; Тодорович 27; Рибак 28, 29; – Радченко 4, 26; Муковозов 12; Гнідець 22;

Матч за 3-те місце Прикарпаттяобленерго – Херсонобленерго 2:0

11:00 Фінал Житомиробленерго – Чернівціобленерго 3:1

12:00 Церемонія закриття змагань, нагородження