У вищій лізі дует лідерів залишається незмінним: ФК “Атлет-Житомир” і ФК “ІнБев” здобули перемоги над “ГазМясом” і СК “Візаж-Полісся” відповідно й із 12-ма очками продовжують ділити перших дві сходинки у турнірній таблиці. У чемпіонські плани “Грантеха” втрутилась “Енергія”, яка у звітному турі завдала поразки оновленій команді з рахунком 6:2. “Форца” несподівано легко розібралася з “Медиком” – 4:0, а “Персей” приголомшив коростенців – перемога житомирян 2:1.  Наразі саме “Форца”, “Енергія” та “Персей” з шістьма набраними очками розташувалися на 4-6 місцях.

«ГазМяс» – ФК «Атлет-Житомир» 4:7 (1:4)

Голи: Мороз 9; Островський 16; Іщенко 26; Прус 28; – Чапський 3; Коваль 6, 13, 26; Борисюк 9; Гусак 24; Ткачук 26;

Попередження: Островський – немає

Фото Анни Кондюби

«Енергія» – «Грантех» 6:4 (1:1)

Голи: Єлісєєв 10, 22; Слюсар 18; Петренко 20; Максимчук 20; Юрченко 24; – Чупринський 8; Шмайхель 21; Ничипоренко 24; Алєксєєв 26;

Попередження: Максимчук, Єлісєєв, Яцковець – Орлик, Ничипоренко

Розуміючи ціну помилки, на першу половину тайму команди обрали надобережну тактику, лише зрідка загрожуючи воротам одна одної. Першими пристрілку почали «енергетики», натомість відкрити рахунок вдалося гравцям «Грантеха». Якщо з першим ударом воротар «Енергії» Гутник впорався, то на добивання Чупринського ні Олег, ні його одноклубники не встигли. Після пропущеного голу підопічні Подранного остаточно перехопили ініціативу і невдовзі забили, гол в активі Єлісєєва. Однак, кінцівка тайму була за гостями, внаслідок чого воротарю «Енергії» Гутнику довелося декілька разів вступати у гру.

У другому таймі команди додали у результативності, яка вилилась у три голи «Енергії» з інтервалом у три хвилини. Виправляти становище футзалісти «Грантеха» вирішили за допомогою чисельної більшості. За такого розвитку подій команди влаштували футзальні «гойдалки»: на кожен гол «Грантеху», «енергетики» відповідали своїм влучним пострілом, а тому перевага «Енергії» у два м’ячі постійно зберігалася. Скоротити цей розрив гості, як не старалися, а так і не зуміли – перемога «Енергії» 6:4.

«Коростень» – «Персей» 1:2 (1:1)

Голи: Джус 2; – Лавріченко 14; Дорош 25;

Попередження: Мартинович – немає

Коростенці примудрилися забити у першій же свої атаці, коли капітан номінальних господарів Джус опинився у потрібному місці в потрібний час. У «Персея» всі атаки були зав’язані на Дороші, а свій найкращий момент Олександр мав всередині тайму, коли фінтами прибрав декількох суперників, але влучити у рамку не зумів. Житомиряни продовжили тиснути на ворота суперника і нарешті досягли свого під завісу тайму – Лавріченко пробив по недосяжній для воротаря «Коростеня» траєкторії і м’яч транзитом від стійки опинився у воротах.

На початку другого тайму класну нагоду мав Балажкевич, але із вигідної позиції Андрій пробив повз ворота. А тим часом Дорош продовжував феєрити, але Олександр марнував момент за моментом. Втім, Дорош не опускав руки і врешті-решт все ж досяг свого наприкінці тайму, коли пройшов двох опонентів і не залишив шансів воротарю «Коростеня» Грабовцю. Коростенці одразу ж додали в активності і уже житомиряни були змушені оборонятися. Навалу суперника гравці «Персея» стримали і здобули свою другу перемогу в сезоні.

ФзК «Форца» – «Медик» 4:0 (1:0)

Голи: Бушило 7; Шимановський 18; Меліченко 23; – Когут аг 23;

Попередження: немає – Романенко

З-поміж боротьби, нехай і не завжди футзальної, команди вибрали три моменти. Перший із них мали гравці «Форци» і перетворили його у гол Бушила. «Медики» протягом тайму двічі загрожували воротам «Форци»: спочатку Романенко приклався до м’яча з дальньої дистанції, але його удар зупинила поперечка, а невдовзі уже стійка зіграла за господарів.

У дебюті другого тайму господарі подвоїли свою перевагу, коли Шимановський реалізував свій вихід віч-на-віч. Чи не одразу доводити рахунок до 3:0 міг Дзюба, але Микола забарився з ударом і свій момент змарнував. Що не вдалося Дзюбі виконав Меліченко, який, як і його одноклубник Шимановський, реалізував своє рандеву з воротарем «Медика». А за мить чергова атака господарів завершилася четвертим голом у ворота гостів. У надії забити бодай гол престижу, заключну хвилину матчу «медики» пішли грати з п’ятим польовим але становище так і не виправили.

ФК «ІнБев» – СК «Візаж-Полісся» 4:0 (2:0)

Голи: Кожанов 3; Левченко 14; Федорченко 16; Вакула 28;

Попередження: Марцун, Коробка, Федорченко – немає

Вилучення: немає – Розпотнюк

Звітний матч для «ІнБева» почався з голу президента клубу Кожанова, а от всі подальші спроби господарів збільшити свою перевагу закінчились невдачею. В першу чергу заслуга в цьому воротаря СК «Візаж-Полісся» Гасанова, який щоразу рятував свою команду від неминучого голу. Підопічні Шиманського також мали свої шанси біля чужих воріт, нехай і не такі численні. Чи не найкращий із них був у Олексюка, але Андрію на вістрі атаки не вистачило холоднокровності у вирішальний момент, а тому воротар «ІнБева» Євтушок загрозу нівелював. Тим не менше господарі досягли свого наприкінці тайму, гол на рахунку Левченка.

Друга половина матчу пройшла під повним домінуванням гравців «ІнБева», які на 16-й хвилині зусиллями Федорченка втретє засмутили воротаря гостів. Підопічні Соколовського не зупинилися на досягнутому і протягом другої 14-хвилинки продовжили підбирати ключі до воріт суперника. Юнаки СК «Візаж-Полісся» грали на відбій, а пропустили лише після вилучення свого капітана Розпотнюка, за що їх покарав Вакула.

Перша ліга

Свою переможну ходу у першій лізі продовжує “Штурм-Полісся”, цього разу олевчани взяли шість очок. У першому матчі гравці “Штурм-Полісся” вирвали перемогу у “Актив-Агро”, а у заключному матчі суботи два влучних постріли головою у виконанні Бобровніка і Поповича у матчі з “ЖВІ ім. Корольова” принесли олевчанам чергових три очки. Попри поразку команда “ЖВі ім. Корольова” втрималась на третій сходинці, у спину їм з шістьма набраними очками дихає “Штурм”, який у звітному турі здолав “Квару”. Поразка “ЖВІ ім. Корольова” разом із перемогою “Галанту” над ФК “ІнБев-2” дозволила “Галанту” закріпитися на другій сходинці турнірної таблиці.

МФК «Галант» – ФК «ІнБев-2» 6:1 (1:1)

Голи: Безверхий 11; Тарасюк 17, 22; Кульбака 19; Левчук 22, 23; – Горносталь 11;

Попередження: немає – Цапун

Гравці «Галанту», хоча і почали звітний матч першим номером, двічі були близькими до пропущеного голу після ударів Горносталя і Гурківського. Але для господарів все обійшлося, тоді як біля протилежних воріт у полі чола працювали ударне тріо «Галанту» Тарасюк – Безверхий – Кульбака. Втім, усі їх спроби також були марними: господарів або ж підводила влучність, або ж воротар «ІнБев-2» Боровик був на місці. Господарі марнували свої моменти, за що поплатилися на 11-й хвилині, коли Горносталь пробив голкіпера господарів Крайнова. Втім, відповідь «Галанту» не забарилася – Безверхий і 1:1.

У другому таймі футзалісти «ІнБев-2» не отримали в атаці таких вольностей, як у першій половині матчу, а тому біля воріт «Галанту» вони з’являлися все рідше й рідше. Натомість господарі нарешті знайшли свою гру і взялися раз за разом вражати ворота суперника. До 20-ї хвилини Тарасюк з Кульбакою довели рахунок до 3:1, а тим часом гра гостів остаточно розклеїлась. І хоча під завісу матчу футзалісти «ІнБев-2» створили декілька гольових нагод біля чужих воріт, все ж останнє слово було за господарями – Левчук з Тарасюком оформили по дублю, встановивши на табло ФОКу рахунок 6:1.

«Штурм-Полісся» – «Актив-Агро» 3:2 (0:1)

Голи: Сорока Я. 18; Бобровнік 26; Новак ++26; – Ільчук 7; Сидоренко 19;

Попередження: Покальчук – Вишневський, Сидоренко, Гаврилюк

Вилучення: немає – Ляшук

Стартова активність у виконанні гравців «Актив-Агро» Гаврилюка та Сидоренка нарешті дала свій результат на сьомій хвилині, коли Ільчук, якого забули на дальній стійці при розіграшу стандарту, відкрив рахунок у матчі. У олевчан на вістрі атаки найчастіше опинялися Новак з Проніком, але з їхніми ударами впорався воротар «Актив-Агро» Коломієць. Сидоренко продовжував тероризувати захист «Штурм-Полісся», на що олевчани відповіли штурмом воріт гостів наприкінці тайму. Але ні Попович, ні Бобровнік пробити воротаря «Актив-Агро» Коломійця так і не змогли.

У другій половині матчу олевчани нарешті забили, хоча й ейфорія від забитого голу тривала недовго, адже невгомонний Сидоренко після серії змарнованих нагод нарешті забив. Після другого пропущеного голу олевчани одразу ж взялися виправляти ситуацію. Втім, що тільки не вигадували Попович, Пронік і Роман Сорока, а воротар «Актив-Авгро» Коломієць з кожної дуелі виходив переможцем. Заключні хвилини команди провели на зустрічних курсах і встигли назбирати по п’ять фолів. У підсумку глядачі у залі ФОКу побачили і гол, і дабл-пенальті. Спочатку Бобровнік зрівняв рахунок у матчі, а на заключній секундні гри олевчани заробили право на дабл-пенальті. До 10-метрової позначки підійшов Новак і впевнено реалізував свій шанс – 3:2 вольова перемога «Штурм-Полісся».

«Авіатор» – «Інтертелеком» 8:2 (2:1)

Голи: Хіміч О. 6; Майструк 12, 23, 25; Бондарець О. 15, 19; Горкавчук 20, 21; – Юрковський 6; Войналович 23;

Попередження: Корольов – немає

Першу половину матчу команди витратили на розвідку, а тому і практично не створювали гольових моментів біля воріт одна одної. Зате чи не перші свої нагоди суперники перетворили у голи: Олег Хіміч відкрив рахунок у матчі, а Юрковський одразу ж відновив «статус кво». Обмінявшись голами, команди заграли інтенсивніше в атаці, що невдовзі призвело до чергового голу. Це Майструк продемонстрував свою індивідуальну майстерність, дальній постріл Дениса прийшовся точно у дальній кут воріт «Інтертелекому».

У другому таймі «авіатори» серйозніше взялися за справу й поступово збільшили свою перевагу до двох м’ячів. Після чергового голу у виконанні Горкавчука, футзалісти «Інтертелекому» остаточно зневірились у власних силах і продовжили пропускати. Гол Войналовича став радше легкою втіхою для гостів, які у підсумку пропустили вісім м’ячів, хет-триком своїх персональних вболівальників порадував гравець «Авіатора» Майструк.

«Штурм-Полісся» – «ЖВІ ім. Корольова» 2:1 (1:1)

Голи: Бобровнік 8; Попович 22; – Древецький 11;

Попередження: Покальчук – немає

Вилучення: немає – Сичевський

З перших же секунд матчу футзалісти «ЖВІ ім. Корольова» захопили ініціативу й взялися штурмувати ворота олевчан. До слова, гравці «Штурм-Полісся», трохи попручавшись, погодились на гру другим номером. Зрозуміло, що за такого розвитку подій моментів у олевчан було обмаль, тоді як їх воротар Покальчук регулярно був змушений рятувати свою команду. Коли ж Андрій був безсилий, йому на допомогу приходив каркас воріт, який по ходу першого тайму двічі рятував «Штурм-Полісся» від голу. Працювати житомирян із подвійним завзяттям змусив олевчанин Бобровнік. Олег на восьмій хвилині по-футбольному зіграв на випередження і головою прокинув м’яча повз воротаря «ЖВІ ім. Корольова» Кириленка – 1:0. Однак, гості ще до перерви повернули все на круги своя, зрівнявши рахунок зусиллями Древецького.

Герой першого тайму у складі олевчан Бобровнік повинен був оформлювати дубль уже у другій 13-хвилинці, але його постріл зупинила стійка. Загалом же у другій половині матчу ігрова перевага житомирян була не такою очевидною, адже гості з Олевська не лише звикли до заданого темпу, а й успішно грали на контр-атаках. А забили олевчани знову головою, фінт Бобровніка повторив його одноклубник Попович – 2:1. На виправлення ситуації у житомирян залишалось обмаль часу, а тому заключну хвилину матчу гравці «ЖВІ ім. Корольова» пішли грати з п’ятим польовим але безрезультатно.

ФзК «Штурм» – «Квара» 5:3 (2:0)

Голи: Ананченко 2, 19; Тимощук 6; Сохацький 23, 26; – Горбачевський 14; Нікітенко 19, 25;

Попередження: немає – Євдощук

Із самого початку матчу гравці «Штурму» взялися тероризувати воротаря «Квари» Іванова дальніми ударами, а забили після підключення до атаки Ананченка. Сталося це на другій хвилині, а за чотири оберти секундної стрілки Тимощук подвоїв перевагу своєї команди. Після двох забитих м’ячів господарі заспокоїлись, внаслідок чого почали виникати моменти біля їх воріт. Але як не старалися Нікітенко з Горбачевським, а пробити воротаря «Штурму» Говорадла не зуміли. Коли ж і Андрій був безсилий, на допомогу приходила поперечка, як у випадку з потужним пострілом Євдощука.

Дует невдах «Квари» Нікітенко-Горбачевський у першому таймі перетворився на героїв у другій 13-хвилинці. З інтервалом у хвилину Юрій з Ігорем нівелювали перевагу «Штурму». Але як тільки гості задумалися про чергове взяття воріт пропустили. Ананченко продовжив радувати вболівальників ефектними голами, цього разу Олександр забив п’яткою. Ускладнив задачу для «Квари» Сохацький, який поцілив у порожні ворота із дальньої дистанції. Артем не зупинився на досягнутому і невдовзі оформив дубль. До цього часу футзалісти «Квари» активно практикували гру в п’ять польових і хоча відквитали один м’яч зусиллями Нікітенка, у підсумку поступилися.