Поки 3 грудня у залі ФОКу кращі команди лікарів з усієї України визначали сильнішого, у Динамо розгорнулися першолігові баталії Чемпіонату міста.

Ігровий день відкривали вихованці ДЮСШ “Полісся”, яким протистояв лідер першості – МФК “Галант”. У першому своєму матчі туру підопічні Юрія Романова хоча й двічі вразили ворота “Галанту”, у підсумку зазнали поразки з рахунком 8:2. Натомість у другій грі туру з “Кварою” юнаки “Полісся” до останньої хвилини гри тримали нічийний рахунок, але капітулювали після влучного пострілу Нікітенка. Напруженим вийшов і матч між ФзК “Штурм” та ФК “ІнБев-2”. У цьому протистоянні лідеру “ІнБева-2” Горносталю також довелося рятувати свою команду від поразки на заключній хвилині матчу – нічия 3:3

Інші два матчі 7 туру закінчилися з однаковим рахунком 6:2: “Авіатор” переміг свого найближчого конкурента у турнірній таблиці “Актив-Агро й звів відставання до мінімуму, а “ЖВІ ім. Корольова” не залишив шансів “Інтертелекому” й завдяки цій перемозі одноосібно посідає другу сходинку у турнірному заліку.

МФК “Галант” – ДЮСШ “Полісся” 8:2 (3:0)

Голи: Самчук 10, 20, 20; Бенедицький А. 11; Тарасюк 13, 21; Безверхий 20; Чернишук 22; – Слободенюк 15; Мандзюк 23;

Попередження: немає

Інтертелеком – ЖВІ ім. Корольова 2:6 (1:5)

Голи: Мирний 1; Герасимчук 25; – Есмаханов 6; Філоненко 7; Древецький 9; Томашевський 10, +12; Поляков 15;

Попередження: Пугаков, Сенько – Філоненко

Квара – ДЮСШ “Полісся” 4:3 (0:2)

Голи: Кварацхелія 15, 21; Гавришенко 16; Нікітенко 26; – Мандзюк 12; Слободенюк 4, 14;

Попередження: Градовський – немає

ФК “ІнБев-2” – ФзК “Штурм”  3:3 (0:0)

Голи: Горносталь 14, 19, 26; – Тимощук 18, 25; Овчаров 19;

Попередження: Тібейкін, Сенько, Гурківський – Сохацький

Актив-Агро – Авіатор 2:6 (1:2)

Голи: Гаврилюк 5; Ільчук 20; – Хіміч О. 7, 24; Хіміч Р. 9; Горкавчук 16; Майструк 21, 23;

Попередження: немає – Бондарець Р.