Голи: Вердер 4; Грищенко 24; –  Гусар 5, 23; Островський 6; Борисов 20, 23;

Попередження: Дідківський – Левківський, Скобель

«Олесана» – «Форца-Фортуна» 2:3 (1:1)

Голи: Ясінський 6, +23; – Трофімов 3; Скомський 21, 22;

Попередження: Сімайкін – Архипюк

Гравці «Форци-Фортуни» почали матч надактивно, а тому воротар «Олесани» Галушко крутився, як білка в колесі, аби вберегти свої ворота на замку. Вперше захист «Олесани» дав тріщину під натиском суперника на третый хвилині після влучного пострілу Трофімова. Після пропущеного голу «Олесана» заграла агресивніше в атаці й після декількох нереалізованих моментів Ясінський дальнім пострілом зрівняв рахунок у матчі. Опісля команди з перемінним успіхом володіли ініціативою, а кінцівка тайму була за гравцями «Олесани», тоді як гості зарано розслабились і лише завдяки фортуні разом із промахами гравців суперника пішли на перерву за нічийного рахунку.

Гравці «Олесани» продовжили свої звитяги вже у другому таймі і хоча протягом всього тайму грали першим номером, так само стикнулися з проблемою реалізації власних моментів. Такі ж проблеми були й у гостів, щоправда їх вирішення вони знайшли на 21-й хвилині, коли Скомський першим опинився на добиванні й відправив у ворота господарів другий м’яч. Віталій не зупинився на досягнутому й за мить оформив третє взяття воріт. Ясінський спробував врятувати для «Олесани» матч, та його реалізованого пенальті виявилося замало – 3:2 перша перемога «Форци-Фортуни» в сезоні.

«Joystick» – «ЖДТУ» 1:0 (1:0)

Голи: Повніч 8; – Гвоздь А. – -12;

Попередження: Повніч, Войтко – Гвоздь А.

Вилучення: Чопенко – немає

Турнірна ситуація у групі А склалась таким чином, що теоретичні шанси на вихід до плей-офф мають одразу п’ять команд, дві з них зійшлися у звітному матчі. Про настрій гравців «Joystick» на гру свідчить потужний постріл Повніча у поперечку на стартових секундах матчу. Команди з перемінним успіхом володіли ініціативою, а ключовим моментом першої половини тайму став штрафний у виконанні гравця «Joystick» Повніча – Дмитро потужним пострілом прошив захист «ЖДТУ» на чолі з воротарем Панасюком. Після пропущеного голу гості додали темпу власним атакам, але до реальної загрози воротам господарів справа доходила нечасто. Чудову нагоду зрівняти рахунок гравці «ЖДТУ» отримали під завісу тайму, але Андрій Гвоздь не зумів «з точки» переграти воротаря «Joystick» Войтка.

Окрім цього господарі після вилучення Чопенка за надміру ексцентричну поведінку другий тайм починали у меншості, але вистояли. Усі подальші спроби гостів пройти захист суперника успіхом не увінчалися, а тому заключних три хвилини «ЖДТУ» пішов грати з п’ятим польовим. А тим часом гравці «Joystick», несамовито підтримувані гравцями «Дангарду» з трибун, тримали оборону й ключовий відрізок матчу зіграли на відмінно, втримавши переможний рахунок – 1:0 Повніч дарує «Joystick» надію на плей-офф.

«Anserglob-Довжик» – FC Mint 2:3 (1:0)

Голи: Ауреліу 4; – Кужіль Ю. аг 14; Осіпчук 20; Березовський 20; Синицький 23;

Попередження: немає – Кужіль Ю. Березовський

Вилучення: Ауреліу, Біденко – немає

Гравці «Дангарду» мають свої плани на групу В, з представниками якої, їм грати у плей-офф другої ліги, а тому хлопці залишились на заключний матч туру й вболівали за «Anserglob-Довжик». Фаворити Лепахіна і компанії віддячили їм за підтримку на четвертій хвилині, коли Ауреліу вивів господарів вперед. Опісля команди хоча й демонстрували пристойні швидкості, гольових моментів створили обмаль. Чи не найреальніший з них на заключній хвилині тайму мав Приймак: Максим опинився першим на добиванні, але «м’яьні» спільними зусиллями врятували свої ворота від другого пропущеного м’яча.

Подібно до першого тайму, друга половина матчу почалась для FC Mint із пропущеного голу, цього разу господарі під час флангового прострілу змусили помилитися Юрія Кужіля. У «м’ятних» гра не клеїлась до 18-ї хвилини, аж поки господарі не залишились у меншості після вилучення Ауреліо. Гості тривалий час не могли реалізувати більшість, а потім їх що називається прорвало: Осіпчук відквитав один м’яч, а за мить Березовскьий відновив «статус кво». Градус матчу зашкалював, а точки кипіння команди досягли на заключній хвилині, коли Біденко отримав вилучення, а за декілька секунд Синицький після розіграшу стандарту класно піймав круглого з лету – 3:2. Та навіть за такого розвитку подій Приймак міг встигнути врятувати нічию для «Anserglob-Довжик», але у найвідповідальніший момент Максим не зорієнтувався й свій момент змарнував.

Група В

«Левків» – «Савсервіс-Персей-2» 9:1 (3:1)

Голи: Блажкевич 2, 3, 14, ++24; Сабадаш 10, 16; Соколівський 20; Зайнчковський ++21, ++22; – Боровський 8;

Попередження: Сабадаш – Брушко

Перемога у звітному матчі забезпечувала «Левкову» участь у фінальній частині другої ліги, а тому команда зі стартових хвилин взялась забивати у ворота суперника. Так до третьої хвилини Блажкевич оформив дубль, а господарі продовжили насідати на ворота гостей. Однак, на цьому звитяги гравців «Левкова» біля воріт «Савсервіс-Персей-2» закінчились, а тим часом гості почали будувати свої атаки на чужій половині майданчика. Після серії змарнованих гольових нагод їх спроби увінчались успіхом й Боровському вдалося відквитати один м’яч. Але радість футзалістів «Савсервіс-Персей-2» була нетривалою, адже Сабадаш одразу ж відправив третій м’яч у ворота суперника.

Другий тайм гравці «Савсервіс-Персей-2» почали значно інтенсивніше в атаці, але пробити воротаря «Левкова» Кучерчука їм ніяк не вдавалося. А от одноклубники Олега в атаці були куди успішнішими й Блажкевич на пару із Сабадашем довели рахунок до 5:1. До всіх бід «Савсервіс-Персей-2» додалося ще й п’ять командних фолів, за що гостей наприкінці матчу покарали Зайнчовський та Блажкевич – 9:1 розгромна перемога «Левкова».

ДЮСШ «Полісся» – «ЖЛГЗ» 3:7 (3:4)

Голи: Оршульський 6; Гулак 8; Комаровський 11; – Мартинюк 2; Гапчук 4, 7, 9, 21, 23; Паламарчук 15;

Попередження: немає – Радченко

СК «Імпульс» – «Дангард» 1:5 (0:1)

Голи: Северенчук 15; – Ковбасюк 12; Мазуренко 14, 16, 24; Булуй 18;

Попередження: Казьмірчук – немає

Попри постійний тиск на ворота суперника й достатню кількість створених гольових нагод, забити гол гравцям «Дангарду» ніяк не вдавалося. Гості марнували один за одним свої моменти, тоді як гравці «Імпульсу» були змушені вичікувати свого шансу в контр-атаках. Втім, в атаці господарі нагод практично не мали, тоді як гравці «Дангарду» під завісу тайму додали в активності, наслідком чого став гол Ковбасюка.

На початку другої 12-хвилинки команди обмінялися голами: Мазуренко подвоїв перевагу гостів, а Северенчук відквитав один м’яч. А за хвилину воротар СК «Імпульс» Дацюк змушений був втретє виймати м’яча з сітки власних воріт після влучного пострілу лідера «Дангарду» Мазуренка. Чудову нагоду забити другий гол й тим самим загострити інтригу до максимуму міг Деняков, але Олег примудрився з метра влучити у голкіпера. У відповідь «Дангард» розігнав свою атаку, на вістрі якої опинився Булуй – 4:1. Наостанок гості спробували свої сили за гри у п’ять польових і організували ще одне взяття воріт, хет-трик в активі Мазуренка.

«Леви KROSCHU» – «Роял Сіті» 5:1 (2:0)

Голи: Субін 4, 6, ++21; Ніколаєв 17; Бондарчук 18; – Сєхов 22;

Попередження: немає

Вилучення: немає – Бондарь

Для «Роял Сіті» звітний матч почався з пропущеного голу, автором якого став Субін. До слова, гості одразу ж могли зрівнювати рахунок, але удар Бондаря заблокували, а потужний постріл Сєхова прийшовся вище воріт. І якщо після першого пропущеного голу гості були надактивними в атаці, то після потужного, а головне результативного пострілу  того-таки Субіна у ближній кут воріт «Роял Сіті», запал підопічних Коваля згас.

У самому дебюті другого тайму «Леви KROSCHU» були близькими до третього взяття воріт, та м’яч облизав обидві стійки й по-зрадницьки вискочив у майданчик. Однак, третій гол все ж влетів у ворота гостей,сталося це на 17-й хвилині. До всіх бід «Роял Сіті» додалися вилучення Бондаря, за що господарі були покарані четвертим голом, шостий фол і відповідно п’ятий пропущений гол. Все, на що спромоглися гравці «Роял Сіті» – гол престижу у виконанні Сєхова.