У період з 20 по 23 червня у залі ФОКу розгорнуться баталії 1\8 фіналу Кубку Житомирської області. Перший ігровий день плей-офф подарував цілу низку м’ячів на різний смак у протистоянні «Енергії» з «Олесаною» і драматичний матч у виконанні «ЖДТУ» з «Левами KROSCHU».

Нагадаємо, що згідно положення турніру на стадіях 1/8 та 1/4 команди гратимуть по одному матчу «на виліт», півфінальні пари проведуть по два матчі, а у разі рівності рахунку за сумою двох матчів визначатимуть сильнішого у серії пенальті.

«Енергія» – «Олесана» 12:1 (7:0)

Голи: Тарасюк 1, 24, 25; Нестеренко 9; Слюсар 10; Яцковець 12, 13, 13; Юрченко 13; Василюк 16; Петренко 20, 20; – Войцеховський 21;

Попередження: немає

«Енергетикам» вистачило 30 секунд аби відкрити рахунок у матчі: гравці «Олесани» заметушилися і забули у власному штрафному майданчику Тарасюка. Гості спробували одразу ж організувати гол у відповідь, вивели на ударну позицію Войцеховського, але Артем свій шанс змарнував. Загалом протягом першої половини тайму гості з усіх сил намагалися стримувати натиск суперника й певний час їм це вдавалося. Однак після м’ячів у виконанні Нестеренка та Слюсара, футзалісти «Олесани» опустили руки й на перерву пішли за гнітючих 7:0.

Футзалісти Подранного не думали збавляти обертів і у другому таймі. Так у дебюті другої 13-хвилинки Нестеренко потужним пострілом зі штрафного мало не зламав поперечку воріт «Олесани» , а за мить Василюк відправив у ворота суперника восьмий гол. Опісля господарі почали експериментувати за гри у п’ять польових і наекспериментували ще на чотири м’ячі, на що Воцеховський відповів голом престижу – 12:1 «Енергія» впевнено крокує до 1/4 Кубку.

«ЖДТУ» – «Леви KROSCHU» 4:3 (0:1)

Голи: Дорощук аг 6; Гвоздь А. 15, 26; Виговський 20; Кравчук 25; – Сінчук 14, 16

Попередження:Виговський, Лисак, Свєста, Ширнін – немає

Вилучення: немає – Супруненко

Команди почали матч із розвідки боєм, почергово створюючи гольові моменти біля воріт одна одної. З-поміж цих нагод варто згадати суперсейв воротаря «Левів KROSCHU» після удару Виговського впритул і нереалізований момент Лисака біля протилежних воріт. Поступово команди нарощували темп і невдовзі гості повели в рахунку після розіграшу стандарту. Гравці «ЖДТУ» одразу ж додали в активності, а тому голкіперу «Левів KROSCHU» Гордашу довелося добряче попітніти, аби вберегти свої ворота на замку. Старання Руслана не пройшли дарма і на перерву його команда пішла за мінімальної переваги.

Перерва збила атакуючі пориви футзалістів «ЖДТУ», тоді як їх суперникам пішла на користь, особливо Сінчуку, який одразу по перерві подвоїв перевагу своєї команди. Лише після цього старання господарів принесли результат і Гвоздь-молодший відквитав один м’яч. Натомість «Леви KROSCHU» нічого екстраординарного не вигадували: воротар закинув м’яч на Сінчука, а поки гравці «ЖДТУ» розбиралися хто повинен з ним грати, Євген в один дотик елегантно переправив круглого у ворота суперника. Гравці «ЖДТУ» не опустили руки, продовжували насідати на ворота суперника й невдовзі відквитали гол зусиллями Виговського. Апогею напруга у матчі досягла за дві хвилини до фінальної сирени, коли Супруненко награв на друге вилучення, а Кравчук одразу ж покарав суперника – 3:3. На куражі Андрій Гвоздь за лічені секунди до фінальної сирени зважився на дальній постріл, який у підсумку і приніс команді «ЖДТУ» драматичну перемогу з рахунком 4:3.

21 червня

ФЗК «Форца» – ХСК «Кіфа» 7:3 (1:1)

Голи: Оніщук 9; Ковпак – -13, 16, 21; Меліченко 20; Іванов 24; Дзюба 25, 25; – Вікарій 7, 21, 24;

Попередження: немає – Тимощук, Сторожук

Вилучення: Оніщук – немає

У першому таймі хоч гравці “Форца” проводили гру на половині суперника, реалізувати гол вдалося гравцю “Кіфи” Вікарію на сьомій хвилині. Та відставати “Форца” не хотіла й уже за дві хвилини Оніщук зрівняв рахунок. Обидві команди пішли на штурм й внаслідок чергової сутички одночасно отримали по жовтій картці. Невдовзі “Кіфа” отримує шостий фол, але реалізувати дабл-пенальті Ковпаку не вдається.

Однак “Форца” не збиралася тримати рівний рахунок і вже з перших хвилин другого тайму Ковпак виводить свою команду вперед, а за сім хвилин Меліченко забиває третій гол для своєї команди. Далі один за одним м’ячі влітали то у ворота “Форци”, то у ворота “Кіфи”. Невдовзі команди знову по-черзі міняли рахунок: спочатку забивав Ковпак, потім Вікарій закотив м’яч у ворота “Форци”. Та вирішальним стали гол Іванова та дубль Дзбюи наприкінці матчу, а отже з рахунком 7:3 “Форца” виходить до чвертьфіналу Кубку Житомирської області.

ГазМяс – ФзК “Штурм” 9:1 (4:0)

Голи: Нечипоренко 2, 11, 22; Лукашенко 6; Михайленко 8; Романюк Д. 17; Сінкевич 18; Вакула 22, 24; – Курцов 18;

Попередження: Нечипоренко – немає

22 червня

ФК «ІнБев-2» – «Роял-сіті – Арсенал» 8:1 (7:1)

Голи: Горносталь 1, 7, 12; Рахметов 2; Соколовський 9, 13; Самчик 11; Левченко 20; – Чупік 9

Вилучення: Погорілець – немає

«Грантех-Галант» – «Медик» 3:2 (2:1)

Голи: Слинько 6; Євдощук 11; Іванчук 17; – Шимановський 13; Данюк ++25;

Попередження: Євдощук – Данюк

Гравці «Медика» почали матч першим номером й поступово все ближче і ближче почали підбиратися до воріт суперника. Традиційно найактивнішими у складі «Медика» були Романенко і Трохліб, а тому і не дивно, що саме вони могли ставати авторами голів. Однак воротар «Грантех-Галанту» Лісовик разом із захисниками стримали навалу суперника. А у відповідь «медики» отримали контр-випад Слинька, який завершився голом. Після пропущеного м’яча гості з ще більшим завзяттям взялися штурмувати ворота суперника. Та і цього разу господарі встояли, а до всього ще й Євдощук, накрутивши на фланзі суперника, подвоїв перевагу «Грантех-Галанту». Та гравці «Медика» все ж встигли скоротити розрив у рахунку ще у першому таймі: розіграш стандарту на заключній секунді тайму завершився голом Шимановського – 2:1.

Однак у другій половині гри попри тотальний контроль у виконанні гостів, розвинути успіх футзалістам «Медика» ніяк не вдавалося, тоді як господарі продовжували демонструвати майстер-клас із реалізації своїх моментів. Так сталося на 17-й хвилині, коли Іванчук реалізував свій вихід віч-на-віч – 3:1. В надії переломити хід матчу, заключних три хвилини «медики» пішли грати з п’ятим польовим й зуміли пробити захисні редути «Грантех-Галанту» лише зі стандарту – Данюк реалізував дабл-пенальті. Однак, на більше «медикам» не вистачило ні сил, ні часу – 3:2 «Грантех-Галант» крокує до чвертьфіналу, де зустрінеться з «Форцою».

23 червня

ФК «Атлет-Житомир» – «Управління юстиції» 22:0 (9:0)

Голи: Литвиновський 2, 8, 9, 15, 24; Орлик 2; Алєксєєв 7, 16; Біляченко 9, 19, 25; Ситарський 11, 12, 20, 21; Чорновіл 9, 14; Коваль 18, 22; Демчик 21, 25; Лозовик 23;

Головною інтригою у звітному матчі була кількість голів, які «Атлет-Житомир» заб’є супернику, адже в успіх «Управління юстиції» вірили хіба що вони самі та їх вболівальники. «Атлети» одразу ж взялися за справу і до середини тайму Литвиновський, Орлик та Алєксєєв встановили на табло рахунок 4:0. На цьому господарі не зупинилися й невдовзі голи посипалися як із рогу достатку. Загалом у першому таймі воротар «Управління юстиції» Морей був змушений дев’ять разів виймати м’яча з сітки власних воріт, тоді як його партнери в атаці спромоглися на два удари у виконанні Баранюка, які, втім, стали легкою здобиччю голкіпера ФК «Атлет-Житомир» Даценка.

У другому таймі «атлети» продовжили громити суперника, найактивнішими були Литвиновський та Ситарський, які оформили пента-трик та покер відповідно, хет-трик в активі Біляченка, дубль у Алєксєєва, Чорновола, Коваля та Демчика. Щодо їх суперника, то команда «Управління юстиції» в атаці обмежилась неточними ударами Петруся, Штейна та Баранюка. На цьому успіхи гостів закінчилися, як і їх виступи в Кубку Житомирської області.