30 березня в Миколаєві завершився Чемпіонат України з футзалу серед підрозділів ВДВ ЗСУ. Протягом трьох днів в спортивному залі 79 окремої десантно-штурмової бригади панувала атмосфера справжнього спортивного свята, чесного футбольного змагання, швидкості, спортивної винахідливості і командної злагодженості. У напруженій фінальній боротьбі з мінімальним переможним рахунком 1:0 збірна 79 окремої десантно-штурмової бригади на власному полі переграла десантників 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Цьогоріч участь у Чемпіонаті України взяли участь 8 команд, на правах минулорічних переможців Чемпіонату турнір приймала 79 ОДШБр. У півфіналі миколаївські десантники зіграли з командою 95 окремої десантно-штурмової бригади і в напруженій боротьбі здобули перемогу з рахунком 5:2. У фіналі миколаївські десантники грали з «крилатими піхотинцями» 80 окремої десантно-штурмової бригади і перемогли з мінімальним рахунком 1:0. Львів’яни, хоч і показали професійну злагоджену гру, у фіналі все ж таки пропустили один м’яч у першому таймі, а вже потім жодній з команд не вдалося подолати захист опонентів.

Друге місце за результатами змагань посіла збірна 80 окремої десантно-штурмової бригади. Бронзу завоювали житомиряни, збірна 95 окремої десантно-штурмової бригади. Півфінальні ігри і фінальний двобій проходили у напруженому ритмі, десантники 79 ОДШБр, 80 ОДШБр і 95 ОДШБр грали  помірковано і обережно: відчувалося, що команди-фіналісти мають більше досвіду і виважено вибудовують свою тактику. В окремих моментах ігор спортсмени грали жорстко, на межі спортивної агресії – відчувалася жага до перемоги. Тим паче, відібрати кубок переможця у минулорічного тріумфатора, та ще й на його полі – достойний куш для учасників змагань! Але миколаївці відстояли титул кращих гравців у футзал серед команд ВДВ: зіграність і професіоналізм миколаївських десантників принесли переможний результат. Слід відзначити і неабияку підтримку учасників ігор їх прихильниками у фан-зоні: овації в глядацькому секторі зростали по мірі наближення до фінальної гри.

На церемонію закриття Чемпіонату прибули представники обласної влади, обласної федерації футболу, міської асоціації футзалу та член Виконкому Асоціації футзалу України, голова Асоціації футзалу м. Житомира та Житомирської області Віктор Таран. Учасників змагань привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. «…Це чоловіча робота – змагатися, перемагати, захищати свої родини..» – зазначив очільник Миколаївської області, дякуючи учасникам змагань за видовищну гру.

Команда-переможець 79 окремої десантно-штурмової бригади була нагороджена комплектом спортивної форми від Асоціації футзалу України і набором спортивного харчування від партнерів заходу. За результатами турніру кращим голкіпером Чемпіонату був названий молодший сержант БИК Іван (команда 95 окремої десантно-штурмової бригади), звання кращого бомбардиру здобув старший лейтенант БОРОВСЬКИЙ Дмитро (команда 79 окремої десантно-штурмової бригади), кращим гравцем Чемпіонату став старший лейтенант ДРАЧИНСЬКИЙ Назар (збірна 80 окремої десантно-штурмової бригади). Лауреати Чемпіонату та команди-призери отримали пам’ятні подарунки та м’ячі від Асоціації футзалу України та партнерів турніру.

Прес-служба 79 ОДШБр