21 березня у коростенському фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону “Спартак” відбулись фінальні ігри  зимового чемпіонату міста Коростеня з футзалу серед чоловічих команд сезону 2017 року “Ліга чемпіонів”. Приємно, що цього року зимовий чемпіонат міста Коростеня з футзалу  серед чоловічих команд викликав неабиякий інтерес у коростенців.

Цього разу чемпіонат розпочався 21 січня і участь у ньому взяли 16 команд з Коростеня, Малина, Олевська,  Коростенського та Лугинського районів. За результатами змагань на ІІІ місці опинилась команда “Штурм” (Лугини), другу сходинку п’єдесталу посіла команда “Легенда” (Коростень), а переможцем чемпіонату стала команда “Промінь” (Малин). Кращим бомбардиром чемпіонату став Петренко Дмитро (команда “Фан-клуб Динамо”). Кращим воротарем було визнано Антонова Євгена (команда “Легенда”), а звання кращого гравця завоював Зборовський Олег (команда “Промінь”).

Під час урочистого закриття чемпіонату команди-переможці були нагороджені кубком, грамотами та медалями. Нагороди вручали заступник міського голови Дзиґа Олександр Олексійович та голова громадської організації “Коростенська футбольна спілка” Міловідов Артем Вікторович.

Цьогорічний чемпіонат вже другий рік поспіль відрізняється від змагань з різних видів спорту. Коростенці довели, що у нашому місті існує справжнє футбольне братство, справжня футбольна дружба. Так за рішенням учасників змагань, усі кошти, зібрані під час проведення чемпіонату, та увесь призовий фонд було передано тяжкохворому вчителю історії з села Мала Зубівщина Коростенського району Беху Сергію Васильовичу.