Сезон 2017/2018 у другій лізі – сезон дебютантів: “Левків” у фінальному матчі сезону перемагає FC Mint й стає переможцем другої ліги, а інший представник житомирського району – тетерівський “Дангард”, у важкій дуелі вириває бронзові нагороди у “Грифону”.

Заключні матчі сезону для друголігових команд відбулися у 3 березня на майданчику житомирського ФОКу. Все почалося із матчу за бронзу, у якому зійшлися тетерівський “Дангард” та “Грифон”.

«Дангард» – «Грифон» 3:2 (2:1)

Голи: Охріменко 6; Свінціцький 8; Виговський 22; – Сілецький 1; Левківський 24;

Попередження: Булуй – немає

Свою зарядженість на перемогу першими втілили у гол гравці “Грифону” – Сілецький чи не в першій же атаці відкрив рахунок у матчі. Однак гравці “Дангарду” заспокоїли гру, а невдовзі не лише зрівняли рахунок у матчі, а й вийшли вперед після голу Свінціцького. Другий тайм пройшов на зустрічних курсах, а коли на 22-й хвилині Виговський відправив у ворота “Грифона” третій м’яч команда з Тетерівки вже почала приміряти на себе бронзові медалі. Втрутитись у плани “Дангарду” спробував Левківський, який на заключній хвилині тайму своїм голом відновив інтригу, але більше воротар “Дангарду” Лісовський, якого можна по праву вважати героєм матчу, не пропускав – 3:2 “Дангард” у напруженому матчі здобуває бронзові нагороди другої ліги.

FC Mint – Левків 1:5 (1:2)

Голи: Рудзінський 6; – Блажкевич 3, 4; Гаврилюк 18; Кучерчук 20; Ващенко 24;

Попередження: Скрицький, Баранюк – немає

Не встигли влягтися емоції матчу за бронзу, як на майданчику зійшлися фіналісти – FC Mint та “Левків”. За відсутності на майданчику через травму ідейного натхненника “Левкова” Олександра Ганька, функції лідера взяв на себе його одноклубник Блажкевич, який двома голами у дебюті матчу приголомшив суперника. Однак гравці FC Mint зуміли зупинити навалу суперника й швидко відіграли один м’яч зусиллями Рудзінського. І якщо у першому таймі “м’ятні” грали з суперником на рівних, то у другому таймі «Левків» повністю переграв свого опонента, що стало наслідком ще трьох голів – 5:1 “Левків” у своєму дебютному сезоні виграє другу лігу й вже восени разом із FC Mint розпочне боротьбу у першій лізі.