Житомирська ЗОШ №27 стала переможцем першого етапу Кубку міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України. Вирішальні матчі першого етапу турніру відбулися 27 вересня на майданчику за адресою вул. Вокзальна, 8. Окрім матчів відбулася урочиста церемонія відкриття футзального поля та майданчика для стріт-воркауту. З міського бюджету на цей проект було виділено майже 1,5 мільйони гривень.

На відкритті міський голова також повідомив, що в цьому році в планах відкрити ще два спортивних майданчики. У наступному році планують збудувати ще 9 аналогічних полів.

«Кабінет міністрів виділив 270 мільйонів гривень на будівництво спортивних майданчиків по всій країні. Житомир подав 9 заявок на цей проект і ми сподіваємося отримати на них фінансування. Маю надію, у наступному році ми в кілька разів збільшимо кількість майданчиків, які відкриються у Житомирі», – підкреслив міський голова Сергій Сухомлин.

Після церемонії відкриття та показових виступів команди воркаутистів, на майданчику розпочалися півфінальні двобої Кубку. Першу путівку до фіналу здобула команда ЗОШ №27, яка виявилася сильнішою за однолітків ЗОШ №33, а в іншому півфіналі команда Житомирського міського колегіуму не залишила шансів ЗОШ №19 – перемога 9:2. Вирішальний матч між командами ЗОШ №27 та Житомирського міського колегіуму видався, як і годиться фіналу, напрочуд драматичним і напруженим. Після першого тайму учні ЗОШ №27 вели в рахунку 2:0, але по перерві гравці ЖМК Кирило Соболь та Данило Олексюк відновили паритет – 2:2. Однак, команда ЗОШ №27 все ж дотиснула суперника, вирішальний гол на заключній хвилині гри забив Олексій Петигирич.

Тепер на команду ЗОШ №27 очікує другий етап Кубку міністра оборони, у якому їх суперниками стануть команди-переможці першого етапу з міст обласного підпорядкування. Другий етап турніру відбудеться 8 жовтня у житомирському залі ФОКу.

Нагадаємо, перший етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України стартували 26 вересня, участь у них взяли 16 команд, сформованих із учнів міських шкіл. Змагання проходили на спортивних майданчиках ЗОШ №26 та на майданчику по вул. Вокзальна, 8.