12 травня 2017 року у Черняхові за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та НОК України в Житомирській області були проведені фінальні змагання VІІІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування. Організатор спартакіади – ФСТ “Спартак”.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 19 команд представників районних та міських рад Житомирської області. Керівники області, районів-учасників, депутати всіх рівнів приїхали змагатися або підтримати своїх друзів та колег. Найсильніших визначали у таких видах спорту: волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки та швидкі шахи. Учасників спартакіади привітали голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь та інші поважні гості.

У змаганнях з міні-футболу, головним суддею яких був голова Асоціації футзалу м. Житомира та Житомирської області Віктор Таран, взяли участь 6 команд: Черняхівська райрада, Пулинська райрада, Богунська райрада, Бердичівська міська рада, Ружинська райрада та Олевська райрада. У вирішальному матчі турніру зустрілися команди Пулинської та Богунський райрад, які не зуміли визначити сильнішого в основний час, а в серії пенальті влучнішими були гравці Пулинської райради. Третє місце посіли господарі – команда Черняхівської райради.

В загальнокомандному заліку:

  1. Новоград-Волинська райрада
  2. Черняхівська райрада
  3. Пулинська райрада

По завершенні спартакіади народний депутат України Павло Дзюблик привітав учасників та вручив кубки переможцям спортивних змагань. Наразі формується збірна команда Житомирської області зі складу депутатів рад усіх рівнів для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд органів місцевого самоврядування, яка відбудеться з 12 по 16 червня у м. Чорноморську Одеської області.