Дві перемоги, перше місце в групі і путівка до півфіналу – результати виступу бердичівського НВК №10 у груповому етапі Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України, який триває у Києві. Нагадаємо, за результатами жеребкування бердичівляни потрапили до групи Богдана Хмельницького, де сперечалися з командами ЗОШ №2 (м. Кобеляки Полтавська обл.), гімназія № 17 (м. Вінниця) та ЗОШ № 17 (м. Біла Церква, Київська область).

У першому матчі групового етапу вихованці НВК №10 розгромили ЗОШ №2 з м. Кобеляки 4:0, а згодом перемогою 2:0 над командою з Вінниці забезпечили собі вихід з групи з першого місця. Заключний матч із командою ЗОШ №17 для бердичівлян нічого не вирішував, а тому тренерський штаб дав відпочити ключовим футболістам й у підсумку матч закінчився поразкою НВК №10 з рахунком 2:0.

У неділю бердичівляни у півфіналі зійдуться з переможецем групи Пилипа Орлика Глибоцьким ліцеєм (Чернівецька обл.) Матч відбудеться об 11:30 у зеленому залі спорткомплексу ЦСКА. Онлайн трансляцію цього та інший недільних матчів бердичівлян Ви зможете переглянути на нашому сайті.

Наступний матч бердичівляни відіграть у синьому залі, онлайн трансляція