Талановита Бердичівська молодь постійно приймає участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях. І от нещодавно вихованці школи-ліцею №10 вибороли перше місце в обласному фіналі шкільної футзальної ліги України серед учнів 5 класів.

Ранок 3 квітня став приємною несподіванкою для учнів-переможців. Після першого уроку на перерві до них завітали голова та заступник Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський та Геннадій Радзимінський. Вони привітали команду з перемогою, подарувавши їм ексклюзивні футбольні м’ячі, які передав голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк. Також було вручено відзнаку Бердичівської асоціації футзалу НВК №10. А заступник директора Катерина Тихонівна, яка зустріла шановних гостей дуже тепло, по родинному, запевнила, що відзнака буде прикрашати стіни гімназії разом з іншими грамотами та відзнаками у спеціально відведеному для цього куточку.

Діти від теплих слів та подарунків депутата залишились у такому піднесеному настрої, що навіть просили сфотографуватись окремо. А тренер та заступник директора щиро подякували гостям за підтримку, подарунки та радісні обличчя дітей. Бердичівська асоціація футзалу висловлює подяку голові ЖОФФ Руслану Павлюку та голові Асоціації футзалу Житомирської області Віктору Тарану за підтримку та сприяння розвитку футболу та футзалу в Житомирській області та в Бердичеві.


Лана Іваненко