Для івано-франківського «Урагану» поєдинок проти «ІнБев/НПУ» мав стати якщо не моментом істини, то бодай би першим кроком до виправлення ситуації, в яку потрапили підопічні Максима Павленка після двох стартових турів чемпіонату. І свої наміри «дракони» показали на 3-й хвилині, коли повели 2:0. Однак, «ІнБев/НПУ» дуже швидко відповів. По-перше – наставник гостей Валерій Директоренко замінив Сухова на Соколовського. А по-друге – Віталій Дзюба, як справжній капітан, забив гол, який не тільки скоротив рахунок до мінімуму, а і додав упевненості партнерам по команді. Після цього гольового початку обидві команди трохи знизили темп, але іноді все-таки «вибухали», внаслідок чого створювались небезпечні моменти як біля воріт Соколовського, так і біля володінь Колтка. Останньому, до речі, довелось попрацювати наприкінці першого тайму, коли «ІнБев/НПУ» мав дві реальні нагоди, щоб зрівняти цифри на табло Манежу Коледжу фізвиховання.

Другий тайм довгий час проходив майже в ідентичному ключі, але було зрозуміло, що будь-яка зміна рахунку одразу підніме градус гри. Тільки це сталося вже на 32-й хвилині. Спочатку красень-гол вдався капітану івано-франківців Кіндратіву. Але тут же Литвиновський знову скоротив рахунок до мінімального. А на 35-й хвилині стався, мабуть, ключовий епізод матчу. На 35-й хвилині Горбатий отримав червону картку, а у ворота «Урагану» був призначений пенальті. Під цей 6-метровий вийшов Левандівський, але впоратися з ударом Дзюби він не зміг. Як виявилося, гол капітана «ІнБев/НПУ» став останнім у цьому поєдинку, і об’єднаній команді вдалося вивезти нічию з Івано-Франківська.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) 3:3

Голи: Сімка (2), Микитюк (3), Кіндратів (32) – Дзюба (5, 35 – з 6-метрового), Литвиновський (32)

Попередження: Сімка (17) – Бакум (11)

Вилучення: Горбатий (35)

Післяматчеві коментарі

Максим Павленко, головний тренер “Урагану”:

– По ходу матчу двічі вигравали з перевагою у два м’ячі, але не вистачає нам ще стійкості, щоб в таких випадках розвивати рахунок… Команда, яка програє у два м’ячі, завжди певний відрізок часу деморалізована, а ми замість того, що дотискати, збільшувати перевагу, притискалися до власних воріт, припускалися просто дитячих помилок, які в підсумку і не дозволили вибороти три очки. За змістом поєдинок був хороший, і за кількістю гольових моментів, і за кількістю стандартних положень. Однак рахунок – на табло, тому будемо працювати, щоб виправляти це. Будемо робити висновки, в тому числі можлива і ротація складу.

– Через травми гравців, дискваліфікацію Корсуна, ми побачили експериментальні “четвірки”…