«Епіцентр К Авангард» мав велике бажання взяти реванш за поразку у Житомирі. До того ж, три очки могли би підняти господарів майданчику на одну позицію вище. Таке ж завдання у цьому протистоянні мав «ІнБев/НПУ» і підопічні Валерія Директоренка впоралися зі своєю задачею на гру набагато краще.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) 2:4

Голи: Сандул (37), Остапчук (38) – Чеберяк (5), Дзюба (10), Бакум (12, 24)

Попередження: Саківський (38)

Уже на 5-й хвилині Дзюба видав пас на Чеберяка, якому залишалось тільки влучити у ворота. Пізніше відзначився і сам капітан «пивоварів», а вже на 24-й хвилині Бакум зробив рахунок 3:0 на користь гостей. Можна сказати, що після цього «ІнБев/НПУ» зробив половину справи. Але ще залишалось трохи менше половини першого тайму та весь другий тайм. Саме стільки часу було у «будівельників» на порятунок. Але після того, як майже на початку другої половини зустрічі Бакум зробив рахунок 4:0 на користь «ІнБев/НПУ», стало зрозуміло, що шансів на те, щоб врятувати поєдинок у одеситів майже немає. Єдине, що їм вдалося зробити, так це скоротити рахунок, що, в принципі, не врятувало підопічних Кирила Красія від поразки.