22 серпня у Хорошеві завершився Чемпіонат міста з футзалу, який тривав майже два місяці. 7 команд, 12 турів і 36 матчів безкомпромісної боротьби – таким запам’ятається цьогорічний Чемпіонат. У вівторок, 22 серпня, відбулися заключні три поєдинки турніру, в яких перемоги оформили “Динамо-Поліція”, “Триліант” та “Спартак”. А загалом команди у турнірній таблиці розмістилися наступним чином:

Кращим бомбардиром змагань став Олег Черниш (43 голи)

Призери отримали нагороди та футбольний інвентар від місцевої влади, районної федерації футболу та Асоціації футзалу Житомирської області, які вручав член Виконкому АФЖО Віктор Колесник. Також найменшому та найбільш технічному гравцю змагань Денису Гриневичу дісталися м`яч та бутси від районної федерації футболу.

«Приємно, що в такий скрутний час учасники відгукнулися на нашу ініціативу. І варто зазначити, що навіть майстерність слабших команд до кінця чемпіонату значно зросла. А для вихованців нашої спортивної школи такий турнір є гарним етапом підготовки та загартування для подальшого переходу до дорослого спорту», –зазначає головний організатор турніру Олег Черниш.

А уже 24 серпня до Дня незалежності у Хорошеві відбувся Кубок мера. У змаганнях взяли участь чотири команди з Хорошівської громади. Спочатку в півфіналі ФК “Хорошів” впевнено обіграв “Дружбу” з Рижан, а сколобівський “Сокіл”, програючи тривалий час, все ж зміг здолати опір “Зорі” з Дворищ. Проте у фіналі сколобівцям, мабуть, не вистачило сил та везіння, оскільки вони поступилися “Хорошеву”, який врешті і став володарем перехідного трофею.