У перенесеному матчі 13-го туру вищої ліги між МФК “Персей” та “Енергією” боротьби не вийшло: підопічні Малого, хоча й відкрили рахунок у матчі, ще у першому таймі пропустили три м’ячі й у підсумку поступились “енергетикам” з рахунком 7:1.

МФК «Персей» – «Енергія» 1:7 (1:3)

Голи: Дорош 7; – Петренко 8; Добровінський 11; Слюсар 14, 16; Базь 15; Тарасюк 20; Нестеренко 27;

Попередження: немає

Зі стартових хвилин матчу «енергетики» обрушили на ворота суперника шквал атак, а тому воротарю «Персея» Малицькому було непереливки. Та Олександр щоразу справлявся з потужними пострілами господарів, а коли і він був безсилий за «Персей» грала фортуна. Підопічні Подранного марнували момент за моментом, тоді як гості «терпіли» й чекали свого шансу. Свою нагоду підопічні Малого отримали на сьомій хвилині, коли лідер атак «Персея» Дорош, опинившись перед воротами «Енергії», відкрив рахунок у матчі. «Енергетики» ніби навмисно чекали пропущеного м’яча, адже за мить Петренко зрівняв рахунок у матчі, невдовзі Добровінський вивів «Енергію» вперед, а Слюсар поставив крапку у першому таймі.

Наступні два м’ячі влетіли у ворота «Персея» значно швидше: Слюсар оформив дубль, до ініціативи свого одноклубника долучився Базь – 5:1. У подальшому господарі хоча й не збавляли обертів, та приціл у футзалістів «Енергії» збився, та й Бабицький, який змінив у рамці воріт «Персея» Малицького, свою команду справно рятував. На протилежній половині майданчика голкіпер господарів Івашко теж не залишався без роботи, та на відміну від свого візаві Ярослав втримав свої ворота на замку, тоді як Бабицький був змушений двічі капітулювати після ударів Тарасюка та Нестеренка, який і поставив крапку в матчі – 7:1 впевнена перемога «Енергії».