У вирішальному протистоянні Кубку Бердичева, яке відбулося у неділю, 26 листопада, “East West” зійшовся з СК “Бердичів”.

На шляху до плей-офф фіналісти Кубку СК “Бердичів” та “East West” обіграли відповідно “ОРТЕК” та “SWS” і зійшлися у вирішальному матчі турніру. Гра розпочалася з відчутною емоційною напругою, адже кожна команда розуміла, що матч є вирішальним. На початку першого тайму перевагу тримали гравці СК “Бердичів” і вели гру біля воріт суперників, однак низка небезпечних моментів у їх виконанні так і не призвела до гола.

Натомість перший гол у матчі забили гравці “East West”, а згодом вони подвоїли свою перевагу. Щоправда, одразу після другого забитого м’яча гравці СК “Бердичів” трохи вирівняли ситуацію – 2:1, а під завісу тайму взяли тайм-аут, опісля якого забили втретє. Протягом другого тайму також мав чимало небезпечних моментів, однак і фолів стало більше. Невдовзі футзалісти СК “Бердичів” знову скоротили відставання, на що “East West” відповів двома голами.

Одразу по завершенні фінального матчу відбулося нагородження переможців та призерів. Команда “East West”отримала Кубок, диплом та два футбольні м’ячі: один від підприємців Бердичева, інший – від Асоціації футзалу Житомирської області, кращим гравцем команди визнали Олега Подільника. Команда СК “Бердичів” за друге місце у змаганнях також отримала диплом і футбольний м’яч, кращий гравець команди – Віктор Іськов.

Голова Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран, який був присутній на нагороджені зазначив, що рівень футзалу у Бердичеві значно виріс, а гравці помітно покращили свої спортивні навички. Також він додав, що чекає бердичівських футзалістів на змаганнях обласного рівня.