У четвер, 16 березня, у Житомирі стартував Чемпіонат України серед ветеранів у трьох вікових категоріях: 35+, 45+ та 55+.

Результати матчів 16 березня, Динамо

45+ Фортуна – Марсель (Ічня) 2:1

45+ Ветеран Уманьщини – Ветеран-Авангард 2:2

45+ Локомотив (Лиман) – U-45 1:4

45+ Марсель – Ветеран Уманьщини 2:8

45+ Фортуна – Локомотив 5:2

45+ Ветеран-Авангард – U-45 2:8

35+ ЗСУ – ІнБев 0:0

35+ Глорія – Чорне море 2:5

35+ ІнБев – Житомир 1:2

35+ ЗСУ – Чорне море 1:8

ФОК

55+ Ніколь – Вікторія 1:1

55+ Кодима – Десна 1:1

55+ Аміко – Фортеця 2:9

55+ Круїз – Бахмут 3:0

55+ Полісся – Десна 2:3

55+ Бахмут – Маяк 1:3

55+ Кодима – Чорне море 0:5

55+ Київ – Колос 6:2

55+ Круїз – Аміко 4:1

45+ Маяк – Фортеця 1:3

45+ Полісся – Чорне море 2:1

45+ Южноукраїнськ – Поділля 8:2

Календар матчів 17 березня Динамо

45 + 09:00 Ветеран-Авангард – Локомотив 1:5

45 + 09:50 Ветеран Уманьщини – Фортуна 1:5

45 + 10:40 U-45 – Марсель 6:4

45 + 11:30 Фортуна – Ветеран-Авангард 4:2

45 + 12:20 Локомотив – Марсель 4:4

45 + 13:10 U-45 – Ветеран Уманьщини 11:4

35+ 14:00 ЗСУ – Глорія 2:4

35 + 14:50 Житомир – Чорне море 1:6

35 + 15:50 Глорія – ІнБев 2:1

35 + 16:45 Житомир – ЗСУ 8:1

35 + 17:40 Чорне Море – ІнБев 9:1

45+ 18:40 Ветеран-Авангард – Марсель 7:2

45+ 19:20 Фортуна – U-45 0:6

ФОК

55+ 09:00 Фортеця – Круїз 1:2

55+ 09:40 Бахмут – Аміко 3:2

55+ 10:20 Маяк – Круїз 1:1

55+ 11:00 Фортеця – Бахмут 5:0

55+ 11:40 Аміко – Маяк 7:1

55+ 12:20 Колос – Ніколь-Технологія  1:2

55+ 13:00 Вікторія – Київ 3:4

55+ 13:40 Чорне море – Полісся 4:0

55+ 14:20 Колос – Вікторія 0:2

55+ 15:00 Ніколь-Технологія – Київ 1:4

55+ 15:40 Кодима – Полісся 7:5

55+ 16:20 Десна – Чорне море 0:2

45+ 17:00 Чорне море – Поділля 4:0

45+ 17:45 Южноукраїнськ – Полісся 2:2

45+ 18:30 Чорне море – Южноукраїнськ 4:3

45+ 19:15 Поділля – Полісся 5:1

Розподіл місць нижньої сітки команд 55+

9 місце Аміко

10 місце Маяк

11 місце Полісся

12 місце Колос

13 місце Бахмут

Календар матчів 18 березня ФОК

45+ 09:00 Локомотив – Ветеран Уманьщини

55+ 09:45 1/4 фіналу Круїз – Ніколь-Технологія 1А

55+ 10:30 1/4 фіналу Київ – Кодима 1Б

55+ 11:15 1/4 фіналу Чорне море – Фортеця 1В

55+ 12:00 1/4 фіналу Вікторія (2Б) – Десна (2В)

35+ 12:45 Глорія – Житомир

55+ 13:40 1/2 фіналу 1А – 1В

55+ 14:35 1/2 фіналу 1Б – 2Б/В

45+ 15:20 1/2 фіналу

45+ 16:10 1/2 фіналу

55+ 17:10 фінал

45+ 18:10 фінал

35+ 19:10 фінал

20:10 Церемонія нагородження переможців