Найближчого уік-енду майданчик ФОКу стане ареною одразу для трьох турнірів: фінальної частини Чемпіонату Житомирської області, обласного етапу шкільної футзальної ліги України та Чемпіонату Житомирської області серед ветеранів 40+.

Все розпочнеться у суботу, коли у матчі за виживання зійдуться “Інтертелеком” та “Актив-Агро”, по завершенні цієї гри відбудеться церемонія нагородження переможця та призерів першої ліги. Явка всіх команд-призерів у повному складі обов’язкова. Інший матч першої ліги між ДЮСШ “Полісся” та “ЖВІ ім. Корольова” не відбудеться, оскільки команда ДЮСШ “Полісся” знялася зі змагань, а тому “ЖВІ ім. Корольова” зараховується технічна перемога 5:0.

Окрім цього у суботу чотири команди-переможці обласних зональних етапів Шкільної футзальної ліги України розіграють звання обласного чемпіона й путівку до плей-офф Всеукраїнського етапу ШФзЛ. Також у суботу відбудуться матчі групового етапу фінальної частини Чемпіонату Житомирської області, у яких візьмуть участь команди переможці та призери Чемпіонату м. Житомира та Чемпіонату Бердичівщини. Вже у неділю по дві кращих команди з груп А та В розіграють призові місця й путівки на Всеукраїнський фінал та Кубок Регіонів АФЛУ, а по завершені баталій Чемпіонату Житомирської області на майданчику ФОКу відбудуться матчі ветеранів.

Субота, 10 березня ФОК

10:00 Інтертелеком – Актив-Агро перша ліга м. Житомира

11:00 нагородження переможця та призерів першої ліги

11:30 жеребкування обласного фіналу Шкільної футзальної ліги України

12:00 команда №4 – команда №1 обласний фінал ШФзЛ

12:30 команда №3 – команда №2 обласний фінал ШФзЛ

13:00 група А Енергія – ФК “Атлет-Житомир” фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

14:00 команда №2 – команда №1 обласний фінал ШФзЛ

14:30 команда №4 – команда №3 обласний фінал ШФзЛ

15:00 група В East-West – ФК “ІнБев” фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

16:00 команда №1 – команда №3 обласний фінал ШФзЛ

16:30 команда №2 – команда №4 обласний фінал ШФзЛ

17:00 група А Штурм – Енергія фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

18:00 група В МФК “Ехо” – East-West фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

19:00 група А ФК “Атлет-Житомир” – Штурм фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

20:00 група В ФК “ІнБев” – МФК “Ехо” фінальна частина Чемпіонату Житомирської області

Неділя 11 березня ФОК

10:00 ФК “Атлет-Житомир” – East-West 1\2 фіналу Чемпіонату Житомирської області

11:00  ФК “ІнБев” – Енергія 1\2 фіналу Чемпіонату Житомирської області

12:00 матч за третє місце Чемпіонату Житомирської області

13:00 фінал Чемпіонату Житомирської області

14:00 церемонія нагородження

Чемпіонат Житомирської області серед ветеранів 40+

14:30 Граніт – Коростень

15:30 СК “Бердичів” – Коростень

16:30 Старт – Граніт

17:30 СК “Бердичів” – Старт