Перша ліга 2015-16

Перша ліга 2015-16

1 тур

01-11-2015 14:00

2 тур

08-11-2015 13:00

3 тур

4 тур

22-11-2015 16:00

5 тур

6 тур

7 тур

8 тур

19-12-2015 17:00

9 тур

27-12-2015 16:00

10 тур

09-01-2016 14:00

11 тур

12 тур

13 тур

30-01-2016 13:00

14 тур

07-02-2016 11:00

15 тур

16 тур

21-02-2016 12:00

17 тур

18 тур

19 тур

13-03-2016 14:00

19 тур

Квара

3:3

Атлет-2

МФК Житомир

3:0

ХСК “Кіфа”

Персей

4:3

ФзК Форца

ФК Слов’яни

4:2

МФК Житомир

Батьківщина Молода

3:1

Персей

Водолії

1:2

ФзК Форца

ФК “ІнБев-Полісся-2”

4:0

ХСК “Кіфа”

18 тур

ФК Слов’яни

3:3

Персей

ФзК Форца

1:1

ФК “ІнБев-Полісся-2”

Олімпік

3:6

Водолії

Персей

3:0

МФК Житомир

ХСК “Кіфа”

2:6

Батьківщина Молода

Атлет-2

6:0

Штурм-Полісся

Квара

1:3

ФК Слов’яни

Штурм-Полісся

5:2

Олімпік

17 тур

ФзК Форца

3:0

МФК Житомир

ФК “ІнБев-Полісся-2”

7:1

Олімпік

Персей

7:2

ХСК “Кіфа”

Олімпік

1:6

Батьківщина Молода

Атлет-2

3:0

ФК “ІнБев-Полісся-2”

16 тур

Батьківщина Молода

3:0

Атлет-2

Квара

4:1

Водолії

ФК Слов’яни

1:4

ХСК “Кіфа”

МФК Житомир

1:1

Олімпік

Штурм-Полісся

4:10

Квара

Водолії

1:4

Атлет-2

Штурм-Полісся

1:5

ФК Слов’яни

15 тур

Атлет-2

2:1

МФК Житомир

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:4

Квара

ФзК Форца

8:4

ХСК “Кіфа”

Олімпік

0:5

Персей

Квара

0:2

Батьківщина Молода

Водолії

2:4

ФК Слов’яни

14 тур

Батьківщина Молода

0:2

ФзК Форца

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:0

Водолії

Персей

7:9

Атлет-2

ХСК “Кіфа”

6:5

Олімпік

Штурм-Полісся

1:1

ФК “ІнБев-Полісся-2”

ФК Слов’яни

3:2

ФзК Форца

Водолії

3:4

Штурм-Полісся

13 тур

Батьківщина Молода

2:0

ФК “ІнБев-Полісся-2”

Атлет-2

6:2

ХСК “Кіфа”

Олімпік

2:7

ФзК Форца

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:1

ФК Слов’яни

Квара

6:3

Персей

Водолії

3:2

Батьківщина Молода

12 тур

МФК Житомир

1:3

Квара

ФзК Форца

6:2

Атлет-2

ФК Слов’яни

4:2

Олімпік

МФК Житомир

1:2

Водолії

Батьківщина Молода

0:4

Штурм-Полісся

ХСК “Кіфа”

1:3

Квара

Персей

2:4

Штурм-Полісся

11 тур

ФК “ІнБев-Полісся-2”

4:0

МФК Житомир

Атлет-2

5:2

Олімпік

Квара

2:7

ФзК Форца

Водолії

0:4

Персей

Штурм-Полісся

6:13

ХСК “Кіфа”

Штурм-Полісся

1:3

МФК Житомир

10 тур

Батьківщина Молода

2:1

ФК Слов’яни

Персей

2:2

ФК “ІнБев-Полісся-2”

ХСК “Кіфа”

3:8

Водолії

ФК Слов’яни

1:0

Атлет-2

ХСК “Кіфа”

4:5

Штурм-Полісся

Олімпік

1:4

Квара

ФзК Форца

3:1

Штурм-Полісся

МФК Житомир

1:2

Батьківщина Молода

8 тур

МФК Житомир

0:0

ФК “ІнБев-Полісся-2”

Олімпік

0:1

Атлет-2

ФзК Форца

4:0

Квара

Персей

1:3

ФК Слов’яни

ХСК “Кіфа”

1:1

ФзК Форца

Квара

7:2

Олімпік

Батьківщина Молода

2:0

МФК Житомир

6 тур

Водолії

6:1

ХСК “Кіфа”

Штурм-Полісся

3:6

ФзК Форца

Олімпік

0:2

ФК Слов’яни

МФК Житомир

0:1

Штурм-Полісся

Батьківщина Молода

2:2

Водолії

ФК “ІнБев-Полісся-2”

2:5

Персей

Атлет-2

4:1

ФзК Форца

7 тур

Штурм-Полісся

2:7

Водолії

Олімпік

2:1

МФК Житомир

ХСК “Кіфа”

0:3

ФК Слов’яни

Штурм-Полісся

0:6

Батьківщина Молода

ФзК Форца

10:0

Персей

Атлет-2

1:1

Батьківщина Молода

Квара

2:2

ФК “ІнБев-Полісся-2”

9 тур

Атлет-2

5:1

Персей

Водолії

2:3

ФК “ІнБев-Полісся-2”

Квара

4:0

МФК Житомир

ФзК Форца

1:1

ФК Слов’яни

Олімпік

3:4

ХСК “Кіфа”

Персей

4:3

Водолії

ФК Слов’яни

5:2

Батьківщина Молода

5 тур

Батьківщина Молода

4:4

Квара

Персей

5:3

ХСК “Кіфа”

ФК Слов’яни

2:0

ФК “ІнБев-Полісся-2”

Водолії

4:1

МФК Житомир

ФзК Форца

4:1

Олімпік

Квара

2:3

ХСК “Кіфа”

МФК Житомир

1:5

Атлет-2

Штурм-Полісся

2:2

Персей

ФК Слов’яни

6:4

Водолії

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:4

Штурм-Полісся

4 тур

Персей

2:1

Квара

Атлет-2

3:1

ФК Слов’яни

МФК Житомир

0:1

ФзК Форца

Водолії

4:4

Олімпік

Батьківщина Молода

2:2

ФК “ІнБев-Полісся-2”

ХСК “Кіфа”

2:2

МФК Житомир

Штурм-Полісся

5:8

Атлет-2

Олімпік

0:2

Штурм-Полісся

3 тур

ФзК Форца

1:1

Батьківщина Молода

МФК Житомир

1:5

ФК Слов’яни

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:2

Олімпік

Атлет-2

2:2

Водолії

ФК Слов’яни

3:4

Штурм-Полісся

МФК Житомир

0:3

Персей

Батьківщина Молода

4:2

ХСК “Кіфа”

Квара

6:4

Штурм-Полісся

2 тур

ХСК “Кіфа”

1:5

Атлет-2

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:3

ФзК Форца

Водолії

2:1

Квара

Персей

2:4

Батьківщина Молода

ФК “ІнБев-Полісся-2”

1:1

Атлет-2

ФК Слов’яни

2:3

Квара

Батьківщина Молода

7:1

Олімпік

1 тур

ХСК “Кіфа”

5:1

ФК “ІнБев-Полісся-2”

ФзК Форца

2:3

Водолії

Атлет-2

4:2

Квара

Персей

5:0

Олімпік

КОМАНДАІВНПГРГО
1Атлет-2 22154379-423749
2ФзК Форца 22144478-354346
3ФК Слов’яни 22143563-392445
4Батьківщина Молода 22135463-352844
5Квара 22113872-561636
6Персей 22113871-65636
7Водолії 22931066-60630
8Штурм-Полісся 22921163-91-2829
9ФК “ІнБев-Полісся-2” 2258936-43-723
10ХСК “Кіфа” 22621463-94-3120
11МФК Житомир 22231719-54-359
12Олімпік 22221835-94-598
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1   Атлет-2 6 - 2
4 - 1
1 - 0
3 - 1
3 - 0
1 - 1
3 - 3
4 - 2
7 - 9
5 - 1
1 - 4
2 - 2
6 - 0
5 - 8
3 - 0
1 - 1
6 - 2
1 - 5
2 - 1
1 - 5
5 - 2
0 - 1
2   ФзК Форца 6 - 2
4 - 1
3 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 7
4 - 0
4 - 3
10 - 0
1 - 2
2 - 3
3 - 1
3 - 6
1 - 1
1 - 3
8 - 4
1 - 1
3 - 0
0 - 1
2 - 7
4 - 1
3   ФК Слов’яни 1 - 0
3 - 1
3 - 2
1 - 1
2 - 1
5 - 2
1 - 3
2 - 3
3 - 3
1 - 3
2 - 4
6 - 4
1 - 5
3 - 4
1 - 1
2 - 0
1 - 4
0 - 3
4 - 2
1 - 5
4 - 2
0 - 2
4   Батьківщина Молода 3 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 1
5 - 2
0 - 2
4 - 4
3 - 1
2 - 4
3 - 2
2 - 2
0 - 4
0 - 6
2 - 0
2 - 2
2 - 6
4 - 2
1 - 2
2 - 0
1 - 6
7 - 1
5   Квара 3 - 3
4 - 2
2 - 7
4 - 0
1 - 3
2 - 3
0 - 2
4 - 4
6 - 3
2 - 1
4 - 1
2 - 1
4 - 10
6 - 4
1 - 4
2 - 2
1 - 3
2 - 3
1 - 3
4 - 0
1 - 4
7 - 2
6   Персей 7 - 9
5 - 1
4 - 3
10 - 0
3 - 3
1 - 3
3 - 1
2 - 4
6 - 3
2 - 1
0 - 4
4 - 3
2 - 4
2 - 2
2 - 2
2 - 5
7 - 2
5 - 3
3 - 0
0 - 3
0 - 5
5 - 0
7   Водолії 1 - 4
2 - 2
1 - 2
2 - 3
2 - 4
6 - 4
3 - 2
2 - 2
4 - 1
2 - 1
0 - 4
4 - 3
3 - 4
2 - 7
1 - 0
2 - 3
3 - 8
6 - 1
1 - 2
4 - 1
3 - 6
4 - 4
8   Штурм-Полісся 6 - 0
5 - 8
3 - 1
3 - 6
1 - 5
3 - 4
0 - 4
0 - 6
4 - 10
6 - 4
2 - 4
2 - 2
3 - 4
2 - 7
1 - 1
1 - 4
6 - 13
4 - 5
1 - 3
0 - 1
5 - 2
0 - 2
9   ФК “ІнБев-Полісся-2” 3 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 3
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 2
1 - 4
2 - 2
2 - 2
2 - 5
1 - 0
2 - 3
1 - 1
1 - 4
4 - 0
5 - 1
4 - 0
0 - 0
7 - 1
1 - 2
10   ХСК “Кіфа” 6 - 2
1 - 5
8 - 4
1 - 1
1 - 4
0 - 3
2 - 6
4 - 2
1 - 3
2 - 3
7 - 2
5 - 3
3 - 8
6 - 1
6 - 13
4 - 5
4 - 0
5 - 1
3 - 0
2 - 2
6 - 5
3 - 4
11   МФК Житомир 2 - 1
1 - 5
3 - 0
0 - 1
4 - 2
1 - 5
1 - 2
2 - 0
1 - 3
4 - 0
3 - 0
0 - 3
1 - 2
4 - 1
1 - 3
0 - 1
4 - 0
0 - 0
3 - 0
2 - 2
1 - 1
2 - 1
12   Олімпік 5 - 2
0 - 1
2 - 7
4 - 1
4 - 2
0 - 2
1 - 6
7 - 1
1 - 4
7 - 2
0 - 5
5 - 0
3 - 6
4 - 4
5 - 2
0 - 2
7 - 1
1 - 2
6 - 5
3 - 4
1 - 1
2 - 1