29 квітня традиційно відзначається Всеукраїнський День футболу. “У кожному регіоні всі причетні до гри мільйонів, починаючи з дітлахів і закінчуючи нашими шанованими ветеранами, об’єднаються на футбольних майданчиках, стадіонах в святкових залах з однією метою – об’єднати мільйони українців у велику футбольну сім’ю”, – повідомив голова Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський.

Зокрема, в Бердичеві минулого року за ініціативи Бердичівської асоціації футзалу та сприяння депутата міської ради та голови БАФ Станіслава Лужанського святкування Всеукраїнського Дня футболу відбулося вперше та співпало з 95-ю річницею народження футболу Бердичева. Дуже приємно було, коли на захід завітали ветерани бердичівського футболу, команди ДЮСШ різних вікових груп, тренери та мешканці міста, які вболівають та живуть футболом. Близько 300 чоловік відвідали даний захід. Бердичівська асоціація футзалу щиро привітала всіх з Всеукраїнським днем футболу та започаткувала відзначення Дня футболу в Бердичеві.

Незабаром ми знову будемо відзначати Всеукраїнський День футболу в м. Бердичев. Дуже приємно що до даного заходу бажає долучитися і новостворена федерація футболу м. Бердичева. Як зазначив Станіслав Лужанський за його поданням День футболу включено в календар загальноміських заходів м. Бердичева на 2017 рік та закладена відповідна сума коштів на проведення даного свята. “Минулого року Бердичівська асоціація футзалу проводила даний захід за власні кошти та кошти меценатів, які постійно підтримують розвиток футболу, футзалу в нашому місті”, – зазначив Станіслав Іванович.

Лана Іваненко