15 березня житомирська команда студентів «Агротехнік» провела свій другий матч у рамках Чемпіонату України серед ВНЗ, суперниками житомирян була команда КНУ ім. Шевченка.

КНУ ім. Шевченка – Агротехнік 4:4 (1:2)

Макієнко 17 Смага 21 Максименко 29 Васютін 35 – Алєксєєв 8 – -40 Трибель 19 Ясинський 28 Знайда 40

Команди почали матч із розвідки, після чого капітану «Агротехніка» Алєксєєву вдалося вивести житомирян вперед. Кияни одразу ж додали обертів і воротарю гостей Кучеруку тричі протягом однієї атаки довелося рятувати свою команду. Господарі все ж домоглися свого наприкінці тайму – Макієнку зрівняв рахунок на табло. Проте уже за дві хвилини Трибель ударом з-за меж штрафного майданчика знову вивів «Агротехнік» вперед.

Початок другої 20-хвилинки був за господарями, які уже на першій хвилині другого тайму відігралися зусиллями Смаги. Загалом у другій половині гри команди грали куди активніше й після серії нереалізованих моментів обмінялися голами Ясинського та Максименка всередині тайму. За п’ять хвилин до кінця гри Васютін вперше у матчі вивів господарів вперед, проте такий розклад явно не влаштовував житомирян, які у звітному матчі аж ніяк не награли на поразку. Останні хвилини гри «Агротехнік» пішов грати з п’ятим польовим й Знайда на останній хвилині гри знову відновив паритет. Житомиряни й зовсім могли поїхати зі  столиці з перемогою, але Алєксєєв з 10-метрової позначки пробив повз ворота.

Наступний матч «Агротехнік» проведе вдома проти команди НПУ ім. Драгоманова (м. Київ), тренером якої є діючий гравець «ЛТК-ІнБев-НПУ» Валерій Директоренко. Матч відбудеться 20 березня у СОК «Динамо», початок о 13:00.