Субота, 3 березня

«Інтертелеком» – ДЮСШ «Полісся» 4:7 (4:3)*

Голи: Бобла 3, 13; Мирний 6, 9; – Сєхов 1, 24, 25, 26; Гаврилюк 7, 12; Мандзюк 23;

Попередження: немає – Сєхов

Табло у залі ФОКу відрахувало 13 секунд зі стартового свистка, а Сєхов уже відкрив рахунок у матчі. Вочевидь юнаки ДЮСШ «Полісся» самі не повірили у своє щастя, а тому поступилися ініціативою супернику й невдовзі були змушені двічі виймати м’яча з сітки власних воріт після влучних пострілів Бобла й Мирного. Два швидких пропущених м’ячі якнайкраще вплинули на гостей, адже за мить Гаврилюк зрівняв рахунок у матчі. Футзальні гойдалки продовжили Мирний із Гаврилюком, які за підсумками першого тайму оформили по дублю, – 3:3. Однак, на перерву гравці «Інтертелекому» все ж пішли з перевагою в один м’яч – гол на заключних секундах тайму вдався Боблу.

Оформивши протягом першої 13-хвилинки сім голів на двох, у другому таймі команди взяли паузу, зрідка обмінюючись гольовими моментами. За такого розвитку подій атаки «Інтертелекому» були куди небезпечнішими, але після чергового нереалізованого моменту юнаки ДЮСШ «Полісся» розігнали свій контр-випад і Мандзюк зрівняв рахунок у матчі. Гол Давида окрилив юнаків «Полісся», зокрема Сєхова, який протягом заключних трьох хвилин матчу тричі розписався у воротах «Інтертелекому» й забезпечив своїй команді перемогу з рахунком 7:4.

*По завершенні матчу команда “Інтертелеком” подала протест на факт участі у складі ДЮСШ “Полісся” незаявленого гравця.

«Квара» – «Авіатор» 5:2 (2:0)

Голи: Затолюк 9; Городнюк 12, 23; Кварацхелія 15; Євдощук 24; – Ясінський 16; Майструк 25;

Попередження: немає

Матч із «Авіатором» був для «Квари» першим у трьохматчевому футзальному марафоні, за підсумками якого команда не втрачає надії поборотися за призові місця у першому дивізіоні. У плани Кварацхелії і компанії спробували втрутитись «авіатори», які попри коротку лавку запасних першу половину тайму провели з суперником на рівних. Та запалу гостей вистачило до дев’ятої хвилини, на якій Затолюк відкрив рахунок у матчі, а згодом Городнюк забезпечив своїй команді комфортну перевагу в два м’ячі.

Гості прокинулись лише у другому таймі. Після того як Кварацхелія оформив третє взяття воріт «авіатор» Ясінський взяв ініціативу на себе й відквитав один м’яч. Гості заграли впевненіше в атаці, та вдруге пробити воротаря «Квари» Іванова їм не вдавалося. На протилежній половині майданчику так само безуспішно обстрілювали рамку воріт й гравці «Квари» аж поки за справу не взялися Городнюк та Євдощук – 5:1. Наостанок гості спробували свої сили за гри у п’ять польових, однак їх успіхи обмежились голом Майструка – 5:2 «Квара» починає свій марафон з перемоги.

«Штурм-Полісся» – «Квара» 1:2 (0:1)

Голи: Сорока Я. 23; Новак – -13; – Євдощук 3; Нікітенко 18;

Попередження: Сорока Я. – немає

Вилучення: немає – Євдощук

По завершенні фінальних матчів другої ліги на авансцену знову вийшли команди першої ліги, зокрема «Квара» та «Штурм-Полісся». Матч, у якому кожен голу був на вагу золота, розпочався для олевчан із пропущеного голу – Євдощук пострілом з-за меж штрафного майданчика знайшов шпарину між стійкою і ногою голкіпера олевчан Покальчука. Після пропущеного голу ініціативою більше володіли олевчани й поступово все ближче і ближче почали підбиратися до воріт суперника. Однак, удари Новака були неточними, а з пострілами Проніка і Бобровніка впорався воротар «Квари» Іванов. Тотальне невезіння олевчан досягло апогею на заключних хвилинах тайму, коли Новак спочатку з декількох метрів не влучив у порожні ворота, а згодом не реалізував дабл-пенальті.

Друга 13-хвилинка почалась із гольового шансу Нікітенка, після чого ініціативу знову захопили олевчани. Попри те, що господарі контролювали гру і не втомлювались створювати гольові нагоди біля воріт житомирян, рахунок на табло залишався незмінним. А на 18-й хвилині Нікітенко все ж досяг свого й максимально ускладнив завдання олевчанам. Втім, футзалісти «Штурм-Полісся» не опускали руки й наприкінці матчу Ярослав Сорока відродив інтригу. Олевчани спробували бодай вирвати нічию, але на перший план знову вийшли проблеми з реалізацією, не врятували становище навіть гра у п’ять польових – 2:1 «Квара» виходить на друге місце в турнірній таблиці.

«Актив-Агро» – «ЖВІ ім. Корольова» 5:4 (4:2)

Голи: Грищук 2, 5, 7, 16; Захарченко 3; – Васильєв 4, 21; Білошицький 12; Поліщук 21;

Відсутність лідера атак «Актив-Агро» Сидоренка позитивно вплинула на його одноклубників, які впродовж хвилини забили два голи-близнюки у ворота суперника. На таку спритність суперника у складі гостей оперативно відповів Васильєв – 2:1. У першому таймі голи гравцям «Актив-Агро» давалися з неймовірною легкістю, свідченням чого став третій гол у виконанні Грищука. А поки підопаічні Гусака думали як зупинити суперника й переманити фортуну на свою сторону, той-таки Грищук відправив у ворота «ЖВІ ім. Корольова» четвертий командний м’яч і свій третій. За такого сценарію гостям необхідний був гол у роздягальню, аби отримати заряд впевненості на другий тайм. Це прекрасно розумів Білошицький, який на заключній хвилині тайму не залишив шансів воротарю господарів Тарасюку – 4:2.

Попри очікування підопічних Гусака на другий тайм, у самому його дебюті господарі пропустили вп’яте, невгомонний Грищук оформив покер. Опісля футзалісти «Актив-Агро» зупинились, вирішивши, що переваги в три м’ячі їм для перемоги вистачить. До 21-ї хвилини сумнівів у цьому не виникало, аж поки Білошицький і Поліщук почергово не вразили ворота суперника, звівши розрив у рахунку до мінімуму. Але врятувати матч підопічним Гусака все ж не вдалося – 5:4 «Актив-Агро» стає автором головної сенсації 18 туру.

ФК «ІнБев-2» – «Штурм-Полісся» 1:10 (1:4)

Голи: Гурківський 11; Мельник аг 25; – Новак 3, 15; Сорока Р 5; Попович 10; Сачковський 12, 26; Бобровнік 19; Джабраілов 21; Сорока Я. 23;

Попередження: Сенько, Горносталь – немає

«Галант» – ФзК «Штурм» 6: 10 (5:4)

Голи: Бенедицький В. 3, 3, 26; Слинько 4; Левчук 8; Тарасюк 12; – Штоюнда 1, 26; Тимощук 2, 4, 21; Чорновол 4, 15, 26; Овчаров 15, 17;

Попередження: немає – Сікайло

У заключному суботньому матчі «Штурм» та «Галант» вирішили порадувати вболівальників у залі ФОКу зливою голів. Все почалося із двох швидких м’ячів у виконанні «штурмовиків» Штоюнди й Тимощука, однак опісля естафету перехопили господарі, дубль в активі Віталія Бенедицького. Чотирьох забитих м’ячів опонентам виявилося замало, а тому станом на п’яту хвилину на табло ФОКу світилося 4:3 на користь «Штурму». Опісля команди взяли тайм-аут, й повернулися у гру на восьмій хвилині, коли Левчук зрівняв рахунок у матчі, а завдяки влучному пострілу Тарасюка «Галант» виграв перший тайм із рахунком 5:4.

Футзалістам «Штурму» не подобався подібний сценарій матчу, а тому із самого початку другого тайму Чорновол напару із Овчаровим взялися його переписувати – 6:5. До ініціативи Павла з Дмитром долучився Тимощук, зусиллями яких «Штурм» повів у рахунку 8:5. В надії врятувати матч господарі випустили Безверхого у футболці п’ятого польового, але у складі «Штурму» на воротах якраз розігрався Сікайло, який за відсутності Говорадла зайняв місце у рамці. Протягом заключного відрізку матчу Максим капітулював лише одного разу – після пострілу Віталія Бенедицького, зате його одноклубники у підсумку настріляли новоспеченому переможцю першої ліги 10 голів.

Неділя, 4 березня

«Квара» – «ЖВІ ім. Корольова» 3:0 (0:0)

Голи: Нікітенко 14; Затолюк 20; Градовський 21;

Попередження: Гавришенко, Кварацхелія – Дзюба, Сичевський, Томашевський

За підсумками суботніх матчів перенесена гра 17 туру між «ЖВІ ім. Корольвоа» та Кварою» стала справжньою битвою за вищу лігу. «Квара» після двох поспіль перемог і не планувала зупинятися у своєму марафоні, тим паче, що перемога виводила Кварацхелію і компанію у вищу лігу. Свої плани на два заключних матчі були і у гравців «ЖВІ ім. Корольова». Та попри амбіції опонентів та їх зарядженість на боротьбу, у першому таймі глядачі голів так і не побачили.

Зате у самому дебюті другої половини матчу Нікітенко нарешті відкрив рахунок у матчі. А поки гравці «ЖВІ ім. Корольова» підбирали ключі до воріт «Квари», у яких безпомилково діяв Іванов, Затолюк влучним пострілом заклав ще одну цеглину у фундамент тріумфу господарів. Ще за мить Градовський фактично поховав всі надії підопічних Гусака, становище для гостей не врятувала ні гра у п’ять польових, ні зарядженість Дзюби – 3:0 «Квара» виходить до Вищої ліги.